Strong Cranberry + D-mannose 60 kapslí (Extrakt z brusinek s D-manózou)

Novinka
Značka: Puhdistamo
448 Kč
skladem

Podpora močového ústrojí. Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky. Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STRONG CRANBERRY + D-MANNOSE (Vahva Karpalo) (Brusinka + D-manóza)
 
Strong Crannbery +9 D-mannose obsahuje extrakt z brusinek a d-manózu. Brusinky obsahují velmi silné antioxidanty, které mají vlastnosti spojené s močovým ústrojím a ledvinami. D-manóza se s nimi používá ve spojení, její vlastnosti souvisí s problémy s močovými ústrojím. Manóza přilne k povrchu bakterií a zabraňuje jim tak v působení. Ty pak odchází přirozeně pryč.
 
Proantokyanidiny jsou oligomerní flavonoidy vyskytující se v brusinkách, borůvkách, grepovém semínku nebo v i borové kůře. Mají velmi výrazné vlastnosti související s oxidativním stresem a činnosti volných kyslíkových radikálů.
 
D-manóza znamená, že jde o pravotočivou formu manózy. Manóza je přirozeně se vyskytující monosacharid, najdeme ji v různých druzích ovoce. Sama o sobě v těle prakticky není metabolizována a využívána jako palivo, naopak odchází z těla přes ledviny ven. Manóza tak neovlivňuje hladinu krevního cukru.
 
puhdistamo kvalita_1
  • Extrakt z brusinky + D-manóza
  • Podpora močového ústrojí
  • 250 mg brusinkového extraktu na 1 kapsli
  • 250 mg D-manózy na 1 kapsli
  • 62 mg z extraktu tvoří proantokyanidiny
  • Vynikající biodostupnost
  • Prémiová kvalita - produkt obsahuje pouze aktivní složky
  • Prémiová čistota - bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel
 
Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.
Produkt neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.
Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
Země původu suroviny EU.
 
puhdistamo čistota_1
 
 
Prémiová značka Puhdistamo nabízí jedinečnou řadu etických doplňků stravy, originálních adaptogenů z Laponska a výběrových superpotravin nejvyšší jakosti. Nekompromisní a vášnivý přístup k maximální možné kvalitě je doslova zakódován v DNA, tedy v základní genetické informaci celé značky! Jednotlivé produkty obsahují pouze čistou směs aktivních složek, to vše bez obsahu balastních aditiv, pojiv a plnidel. Prémiové suroviny jsou vybírány ze zdrojů, které odpovídají přirozenému výskytu daného druhu, ať se jedná o přírodní bohatství severských lesů v Laponsku a Finsku, nebo další špičkové lokality po celé zeměkouli. Celkový etický koncept značky vychází z propojení přírody a moderních vědeckých poznatků. Tento jedinečný přístup poskytuje jedinečné nutriční a synergické botanické formulace, které jsou hluboce účinné a přesně vyvážené.
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1 kapsle 1-2x denně.
 
 
 
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:
 
Aktivní látky:
1 kapsle
Extrakt z brusinek
250 mg
z toho proanthokyanidiny
62 mg
D-manóza
250 mg
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Extrakt z brusinek, D-manóza 250 mg, extrakt z bambusu. Kapsle: hydroxypropylmethylcelulóza.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Chraňte před světlem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pokud se ve světě doplňků stravy spokojíte pouze s tím nejlepším, výrobky Puhdistamo by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. Tyto výjimečné produkty, pocházející z velké části z Laponska, přináší na trh nový standart kvality, čistoty a funkčnosti. V široké nabídce si každý najde svoje produkty, které mu padnou jako ušité na míru.  Adresa: Puhdistamo - Real Foods Oy, Ruokosmetsänkatu 10, 37570 Lempäälä, Finsko. Po doplňcích Viridian, je Puhdistamo dalším klenotem v naší nabídce.