Orenda Immune Boosting (Elixír z bylin pro obranný štít) 100ml

497 Kč 497 Kč / 100 ml
skladem

Vícesložkový funkční doplněk určený pro odolnost, vitalitu, energetickou rovnováhu a sílu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orenda představuje ultimativní doplněk v oblasti podpory obranného štítu. Složení vychází z tradičního bylinného receptu - obsahuje extrakty ze dvou významných adaptogenů - astragalu, cordycepsu a dále extrakt z echinacey, černého bezu a dýňových semen - tří rostlinných zdrojů s vysokým obsahem imunostimulačních a antioxidačních složek. Orenda má 100% rostlinné složení, které je vhodné pro vegany. Složky obsažené v doplňku Orenda mají vlastnosti související s obranným štítem, ale i toxiny v těle, oxidativním stresem a psychickou kondicí a náladou.

 
Nastartujte proud životní energie! Jsme plně přesvědčeni o tom, že suplementační kůra může v dlouhodobém měřítku zajistit nejen optimální fungování celého organizmu, ale také zlepšit to, jak se cítíme, jak jsme odolní a kolik máme energie!
 

Orenda je vícesložkový funkční doplněk určený pro odolnost, vitalitu, energetickou rovnováhu a sílu. Posiluje organismus, alkalizuje tělo (metabolický detox) a celkově podporuje plnohodnotné fungování všech tělesných systémů. Unikátní receptura Tengri obsahuje extrakty z posilujících a synergně působících rostlin a plodin. Vyniká nejen volbou obsažených látek, ale také jejich množstvím v jedné dávce, která přesahuje obvyklé posilující doplňky.

orenda_2

 

Starověké znalosti za Orendou

Za elixírem Orenda je to, co Irokézové nazývají Velký duch. Je to neviditelná duchovní energie, která z vůle svého původce proniká všemi neživými předměty.

Velký duch má transformující účinek a pomáhá nám utvářet a měnit svět - jak venku, tak uvnitř. To je zároveň i poselstvím tohoto produktu - předává přírodní sílu, která má potenciál přinést změnu, kterou hledáme.

 

DÁVKOVÁNÍ:

15 ml denně. Balení obsahuje 6 dávek.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

 v 15 ml*
 Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea)
 1200 mg
 Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus)
 1200 mg
 Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra)
 300 mg
 Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris)
 300 mg
 Aktivovaný extrakt z dýňových semen
 300 mg
*15 ml odpovídá jedné denní dávce

 

 

SLOŽENÍ:

Extrakt z kořene echinacey nachové (Echinacea purpurea), Extrakt z kořene astragalu (Astragalus membranaceus), Suchý extrakt z plodů černého bezu (Sambucus nigra), Suchý extrakt z kordycepsu (Cordyseps militaris), Aktivovaný extrakt z dýňových semen

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestré stravy. Určeno pro osoby starší 12 let. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Přírodní produkt - může se vyskytnout sediment nebo zákal.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 21.7.2022
Produkt hodnotím velmi kladně, vzala jsem na zkoušku dvě balení a určitě v budoucnu znovu objednám. Co vidím jako mínus je, že balení vydrží jen týden a z hlediska dlouhodobého užívání je to celkem drahá záležitost :-/

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Živé funkční potraviny nejvyšší kvality, vyvinuté ve spolupráci s předními evropskými odborníky! Prémiová značka Ancestral Superfoods se specializuje na naklíčené a fermentované potraviny vycházející z tradičních a účinných receptur našich předků. Živé funkční potraviny obsahují velké množství enzymů, probiotických kultur, aminokyselin, vitamínů, organických minerálů a dalších bioaktivních složek. Vývoj jednotlivých produktů je výsledkem dlouhé vědecké práce a řady studií, z nichž mnohé se týkají sledování dopadu a výhod naklíčených a fermentovaných potravin u lidí s různými zdravotními problémy. Pravidelná konzumace společně s běžnou stravou, přináší v dlouhodobém měřítku velmi pozitivní výsledky. Výrobce: Ancestral Superfoods Ltd., Burel Str. 36, Sofia, Bulharsko / Naklíčeno a fermentováno v EU exkluzivně pro Ancestral Superfoods.