Beta-Alanine 200g

397 Kč 199 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem 100% Beta-Alaninu. Tato aminokyselina je vhodná pro každého, kdo se soustředí na podporu výkonu, vytrvalosti a oddálení vyčerpání. Je vhodný pro posilování i vytrvalostní sporty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Instantní prášek s obsahem 100% Beta-Alaninu. Pokud je vaším cílem podpora výkonu, vytrvalosti a oddálení vyčerpání při sportovním výkonu, je pro vás beta alanin správnou volbou.  

Beta-alanin je neesenciální aminokyselina, která je prekurozem karnosinu. Během výkonu se ve svalech hromadí metabolity způsobující svalovou únavu – například vodíkové ionty. Karnosin jejich koncentraci snižuje a tím pomáhá oddálit vyčerpání.
 

 

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Podporu výkonu
- Podporu vytrvalosti
- Oddálení vyčerpání

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 5 g (cca 1 zarovnaná odměrka) denně před tréninkem. Prášek smíchejte s vodou nebo džusem. Beta alanin působí na kůži pocit brnění a mravenčení. Tento pocit je zcela normální a trvá 30-60 min. Abyste se vyhnuli dráždivému pocitu, můžete denní dávku užívat v několika menších dávkách během dne.

 

Počet dávek v balení:

40 x 5 g

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 
 5 g (1 dávka)
 Beta Alanin
 5 g

 

 

SLOŽENÍ:

Beta-alanin 100 %

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
DF Avatar autora | 2.9.2022
Ideální doplněk pro vytrvalostní sporty.
5
RJ Avatar autora | 28.9.2018
Super, beta alanin používám při různých sportech - posilovna, hokej, běhání, kolo....u všech cítím účinek - svaly začnou pálit později a ne tak intenzivně, takže výkon tím pádem může jít nahoru.
Nevyplňujte toto pole:
TJ Avatar autora 4.5.2022 11:17
Dobrý den, rád bych se ujistil, zda je beta alanin vhodný i pro cyklistiku? Používám ho dlouhodobě při posilování, kde se mi osvědčil a rád bych ho zkusil právě i při delších trasách na kole.
Odpovědět
F Avatar autora 4.5.2022 11:19
Dobrý den, určitě můžete vyzkoušet. Beta alanin je pro vytrvalostní sporty velmi vhodný.
MK Avatar autora 8.6.2019 15:28
Dobrý den, má smysl navyšovat u beta alaninu dávkování pro lepší účinek?
Odpovědět
F Avatar autora 8.6.2019 15:29
Dobrý den, doporučovaná dávka je dostatečná a její navýšení už nedává smysl.
RT Avatar autora 25.5.2019 09:17
Dobrý den, je vhodné po delším užívání (měsíc) zařadit nějakou pauzu v užívání nebo je to zbytečné?
Odpovědět
F Avatar autora 25.5.2019 09:19
Dobrý den, pauzu v užívání beta alaninu není nutná, stejně tak není nutné ho užívat nepřetržitě. Záleží tedy jen na Vás, zda pauzu zařadíte nebo ne.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel. Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.