Beta Alanin HiTec 200 kapslí

467 Kč
skladem

Čistý beta alanin je přirozeně se vyskytující antioxidant v našem těle, který pomáhá stabilizovat svalové pH.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beta Alanin HiTec je neesenciální aminokyselina, která je součásti karnosinu. Beta alanin napomáhá stabilizovat svalové ph. Beta-alanin je přirozeně se vyskytující antioxidant v našem těle a jeho produkce s přibývajícím věkem klesá. Beta alanin je bezpečný pro muže i ženy. Nezáleží na tom, zda jste kulturista, cyklista nebo se sportu věnujete jen rekreačně. Bohatým přírodním zdrojem beta alaninu je kuřecí, vepřové a hovězí maso, ale také ryby.

 

DÁVKOVÁNÍ:

5 kapslí denně zapít pitnou vodou.

 

Počet dávek v balení:

40 x 5 kapslí

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Obsah účinných látek  V 1 kapsli
V 5 kapslích
Beta-alanin 0,86 g
4,3 g
Vitamín B6 0,06 mg 0,28 mg
Vitamín B12 0,1 µg 0,5 µg

 

 

SLOŽENÍ:

Beta-Alanin (97,6%), kapsle (hovězí želatina, barvivo: oxid titaničitý), protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Hitec Nutrition

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků. Většinovou část nabídky Hitec tvoří sportovní výživa, která je doplněna o produkty spadající do kategorie zdravé výživy.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie. Výrobce: Hi Tec Nutrition  Wodzisławska 6a52-017 Wrocław. Oficiální dovozce pro ČR: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň