MAMBO IV Step bedýnka

Tip
Značka: Spokey
749 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Pomocná bedýnka na cvičení má všestranné využití. Dá se na ní cvičit nespočetné množství cviků. 3 stupně nastavitelnosti s protiskluzovým povrchem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MAMBO IV Step bedýnka je vhodná pro domácí cvičení, protože nabízí širokou škálu cviků. Její největší výhodou je 3 stupňové nastavení. Tzn., že se dá navýšit o tři různé výšky. Další skvělou výhodou je protiskluzový povrch, který zajišťuje bezpečné cvičení. Na posilovací bedýnce se dá provádět mnoho cviků, v podstatě posílíte všechny svalové partie. Jednoduché cvičení umožňuje dosáhnout dokonalý efekt. To je případ … chůze do schodů, která perfektně tvaruje spodní část těla a její svalstvo, speciálně hýždě. Cvičení lze spojit s taneční hudbou a cvičit v jejím rytmu. Dále se dají na bedýnce provádět kliky a další užitečné cviky.

 

KVALITA

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality.

 

VÝHODY

Bedýnka byla vybavena dvěma samostatnými nástavci, díky čemu lze výšku bedýnky regulovat od 10 do 20 cm.

Protiskluzová struktura bedýnky a gumové nástavce předcházejí posunu bedýnky během cvičení, což zvyšuje bezpečí a komfort uživatele.

 

TECHNOLOGIE

Bedýnka je vyrobena z kvalitního materiálu, který lze lehce udržet v čistotě.

 

URČENO

Bedýnka určena pro cvičení tvarující svalstvo spodní části těla.

Vhodná pro vykonávání velké škály cviků, jak pro muže, tak ženy.

Cvičení na bedýnce pomáhá při spalování tuků, tvaruje spodní část těla: hýždě, lýtka, stehna, boky a břicho. Trénink má dobrý vliv taky na kardiovaskulární a respirační systém.

 

PARAMETRY:

- 3 stupně nastavitelnosti výšky: 10 cm, 15 cm, 20 cm

- protiskluzový povrch

- protiskluzové pryžové podložky vespod stepu

- rozměry: 79 x 29 cm

- maximální váha uživatele: 100 kg

 

  

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
J Avatar autora | 7.3.2018
Step bedýnka mambo je výborná věc. Líbí se možnost nadstavení bedýnky o další 2 výšky. Jde na ní cvičit fakt hodně cviků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek