BCAA 5000 300 kapslí

429 Kč
skladem

Větvené aminokyseliny BCAA v poměru 2:1:1. BCAA podporují růst svalů, podporují zlepšení a zefektivnění tréninku, podporují imunitní systém, regeneraci a regulují hladinu cukru v krvi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Větvené aminokyseliny BCAA v poměru 2:1:1

Mezi tyto aminokyseliny patří: leucin, isoleucin, valin. Měly by být tělu dodány, protože patří mezi tzv. exogenní aminokyseliny – aminokyseliny, které si lidské tělo neumí samo vyrobit.

Valin, leucin a isoleucin se řadí mezi aminokyseliny s rozvětvenými postranními řetězci, které mají vliv v regulaci sacharidového, proteinového a lipidového metabolismu.

BCAA mají několik funkcí v těle, z nichž některé jsou klíčové pro sportovce a osoby zapojené do fyzické aktivity:

- Podpora růstu svalů: Leucin, jedna z aminokyselin v BCAA, aktivuje signální dráhy v buňkách, které podporují syntézu proteinů a tím přispívají k růstu svalové hmoty.
- Zlepšení sportovního výkonu: BCAA mohou pomoci snížit únavu a podporovat výkon během cvičení nebo soutěžení. Isoleucin a valin mohou být oxidovány v svalových buňkách a poskytovat energii pro svalovou práci.
- Regenerace svalové tkáně: BCAA mohou také pomoci zrychlit regeneraci svalů po náročném tréninku nebo zranění. Tyto aminokyseliny mohou snížit zánět a podpořit syntézu proteinů, což přispívá k obnově poškozených svalových vláken.
- Podpora imunitního systému: BCAA mohou také podporovat imunitní systém tím, že zvyšují produkci imunoglobulinu A, což je protein, který pomáhá chránit tělo před infekcemi.
- Regulace hladiny cukru v krvi: Leucin a isoleucin mohou pomoci regulovat hladinu cukru v krvi tím, že podporují produkci a uvolňování inzulinu, který pomáhá přenášet cukr z krve do buněk.

 

DÁVKOVÁNÍ:

1 porce: 5 kapslí. V tréninkové dny užívejte jednu dávku denně po probuzení nebo po tréninku. V netréninkové dny jedna porce po probuzení.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

v 1 dávce:
L-Isoleucin 1250 mg
L-Leucin 2500 mg
L-Valin 1250 mg

 

 

SLOŽENÍ:

L-leucin, L-izoleucin, L-valin, obal kapsle (želatina, čištěná voda).

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a chladu. Může obsahovat stopy mléka, vajec, lepku, sóji, ořechů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

ostrovit logo

Cenově dostupná sportovní výživa a doplňky stravy a široká nabídka zajímavých produktů - to je výrobce Ostrovit, jehož výrobky jsou vhodné pro všechny výkonnostní kategorie sportovců i běžnou populaci, která se zajímá o zdravý životní styl. Adresa: Ostrovit sp. z o.o., ul. Sitarska 16, 18-300 Zambrów, Polsko. Distributor: Pavel Trampota  alej Svobody 27, 32300 Plzeň.