Balanční podložka s expandéry Standi

1 568 Kč
skladem

Oblíbený typ balanční podložky, která zajistí intenzivnější trénink. Můžete s ní dělat sklapovačky, dřepy, kliky, prkno, výpady, balanční cvičení a mnoho dalších cviků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balanční podložka Standi je cvičební pomůcka, která obohatí váš každodenní trénink doma nebo v posilovně. Stejná cvičení, jen s použitím balanční podložky zapojují do práce svaly v daleko větší míře než klasická cvičení, což přináší velmi rychlé a efektivní výsledky.

Jak to funguje? Spokey STANDI svým tvarem připomíná polovinu míče se širokým povrchem pro cvičení. Tato konstrukce vyžaduje po uživateli, aby udržoval rovnováhu, díky čemuž se do práce zapojují i svaly hlubokého stabilizačního systému. Během tréninku se balanční podložka naklání do stran, což posiluje nejen konkrétní svalové skupiny, ale také zlepšuje hbitost a celkovou koordinaci těla.

univerzální cvičební pomůcka, se kterou obohatíte váš každodenní trénink a zapojíte do práce svaly v daleko větší míře než u běžného cvičení
- skvělé se hodí pro trénink rovnováhy, koordinace a stabilizace
- můžete s ní dělat sklapovačky, dřepy, kliky, prkno, výpady, balanční cvičení a mnoho dalších cviků!


Nejlepší trenér rovnováhy

Balanční podložka Spokey BOSU je ideální pro zpestření každodenního tréninku. Koneckonců, rovnováha a hbitost jsou velmi důležitými prvky při jakékoliv fyzické aktivitě. Dobře vyvinutá koordinační schopnost má velký vliv na lyžování, skateboarding či snowboarding. Udržování sebeovládání a stabilizace nás do jisté míry chrání před pády a potencionálním zraněním. Balanční podložka Spokey STANDI je ideální pro jakýkoli typ cvičení a rehabilitace: během rozcvičky, během koordinačního, senzomotorického, zdravotního nebo funkčního tréninku.

STANDI? Posilujte a zlepšujte své koordinační schopnosti současně

Balanční podložka STANDI byla vytvořena s ohledem na bezpečnost a kvalitu domácího tréninku. Je vyrobena z odolných a zároveň pružných materiálů. Díky tomu se nedoformuje během různých cvičení a skákání. Se STANDI snadno vytvoříte kvalitní trénink pro posílení svalů hýždí, břicha, zad a nohou.

PARAMETRY:

- materiál: PVC
- rozměr: 59 cm
- váha netto: 6,3 kg
- váha brutto: 6,8 kg

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JB Avatar autora | 26.9.2022
Skvělá pomůcka na cvičení, trénink dostane úplně nový rozměr!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek