Tréninkový žebřík - AGILITY SPEED LADDER PS 4087

399 Kč
do 3 dnů

Tréninkový žebřík slouží pro aktivní trénink, zlepšení kondice, koordinace, obratnosti, rychlosti či síly. Koordinační žebřík je ideální pro klubové i domácí tréninky. Trénujte pomocí žebříku a už vás nic nezastaví. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tréninkový žebřík - AGILITY SPEED LADDER zaručeně posune vaše hranice kupředu. Pohyb na koordinačním žebříku je mrštný a intenzivní. Cvičením na něm se zdokonalí koordinace, kondice, obratnost, rychlost či síla. Zvyšte svoji rychlost a hbitost použitím tréninkového žebříku. Příprava vašeho těla na soutěže vyžaduje konzistentní tréninky, které jsou ideální pro zdokonalení svižnosti i vytrvalosti. Atleti, kteří chtějí zlepšit svoji schopnost rychle měnit směr svého těla, budou benefitovat ze zátěžových cvičení za použití žebříku Agility. Nezáleží na tom, jestli jste před sezónou, v sezóně, nebo po ní, můžete trénovat v pohodlí svého domova nebo se svým týmem na hřišti pro zlepšení koordinace těla a rychlosti. Intervalové tréninky s vysokou intenzitou provedené na tréninkovém žebříku napomáhají k zlepšení hbitosti a tempa.

Žebřík na tréninky je ideální pro atletiku či teamové hráče, jako jsou fotbalisté. Hlavní práci zde odvádí převážně nohy, které musí být obratné a mrštné, ale zapojuje se zde i celé tělo. Žebřík na trénování vás donutí k rychlému pohybu a zdokonalí techniku.

 

PARAMETRY:

  • 10-příčkové robustní provedení pro vysokou intenzitu tréninku
  • Délka 450 cm / 42 cm
  • Odolné nylonové popruhy
  • Balení obsahuje příruční tašku
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MP Avatar autora | 31.10.2018
Používáme žebřík pravidelně. Dobrá tréninková pomůcka.
5
LK Avatar autora | 1.10.2018
Tréninkový žebřík používáme při každém tréninku. Ze začátku se člověku pletou nohy, ale časem se do toho dostane. Jednoznačně zdokonalí fyzičku a techniku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Power System

 

Power system se zaměřuje na kvalitní, sportovní příslušenství. Patří mezi ně opasky, rukavice, bandáže a veškeré příslušenství pro fitness a kulturistiku. Adresa výrobce: Ariana Sports s.r.o. , Roztylské nám. 2619/46, 141 00 Praha 4