AKG 100% 200g (L-arginin-alfa-ketoglutarát)

439 Kč 220 Kč / 100 g
skladem

Aminokyselina arginin ve vazbě na bioaktivní ketoanalogum (alfa-ketoglutarát). Příjem úzce souvisí se svalovou pumpou a podporou tréninkových výsledků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AAKG je doplněk složený z aminokyseliny argininu, stavebního bloku bílkovin a alfa-ketoglutarátu, který se podílí na rozkladu cukru a aminokyselin. Obě složky mohou tělu přinášet výhody. Některé studie ukázaly pozitivní výsledky při testování vlivu LAAKG na vyšší sportovní výkon, a to konkrétně v oblasti kulturistiky a sprintování, při krátkodobých a vysoce intenzivních pohybech. LAAKG má totiž účinky související s produkci oxidu dusnatého a tedy na svalovou pumpu. To vede k zesílení tréninkových výsledků. Rovněž má tato aminokyseliny účinky související s vylučováním růstového hormonu.
 
 
- Aminokyselina arginin ve vazbě na bioaktivní ketoanalogum (alfa-ketoglutarát)
- L-arginin + alfa-ketoglutarát
- Oxid dusnatý
- Svalová pumpa
- Podpora tréninkových výsledků
 
 
 

Hlavní benefity produktu:

- Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
- Čistá, instantní forma
- Neobsahuje umělá sladidla
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu tréninkových výsledků
- Produkci oxidu dusnatého
- Budování svalové hmoty

 

 

Značka Nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat Nutriworks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě, a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality.

NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.

 
 
DÁVKOVÁNÍ: 
 
Užívejte 4 g (1 odměrka) denně. Prášek rozmíchejte ve svém oblíbeném nápoji nebo smoothie. Balení obsahuje 50 dávek.
 
 
 

NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 Počet dávek v balení: 50 x  4 g
 4 g *
 L-arginin-alfa-ketoglutarát (AKG)
 4 g
  Z toho L-arginin
 2,7 g
*4 g odpovídá jedné denní dávce. Balení obsahuje 50 denních dávek.
 
 
 
SLOŽENÍ: 
 
100 % L-arginin-alfa-ketoglutarát prášek.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, ovsa, suchých skořápkových plodů, mandlí a ryb.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 9.2.2024
Funguje mi dobře, pro mě pocitově srovnatelné s citrulinem.
5
MH Avatar autora | 18.9.2022
Dost dobrá pumpa při tréninku.
5
TR Avatar autora | 10.11.2021
Funguje výborně.
Nevyplňujte toto pole:
Z Avatar autora 1.11.2021 19:37
Dobrý den, chci se zeptat, zda je tato forma argininu lepší než v kapslích? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 1.11.2021 19:40
Dobrý den, prakticky na tom nezáleží. Zvolte dle toho, jaké užívání Vám bude více vyhovovat.

Poznejte kvalitní sportovní výživu od finského Nutriworks. Tohle není jen reklamní pozlátko, ale opravdová profesionální výživa a doplňky stravy, které uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nutriworks nabízí jasný koncept, který je založen na nejnovějších vědeckých výzkumech. Samozřejmostí je výroba v souladu s nejvyššími normami kvality. Vyzkoušejte i vy tento finský poklad.  Adresa: Nutrimarket Oy - Aminopörssi, Ruosilantie 1, 00390 Helsinki, P. 040-540 7783, Finsko, exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.

nutriworks