Sports Antioxidants 90 kapslí

ZdarmaZdarma 1 299 Kč –10 %
sports antioxidants reflex
1 299 Kč –10 % 1 169 Kč
Skladem

Špičkový komplex antioxidantů připravených v nejvyšších možných dávkách tak, aby poskytly adekvátní podporu namáhanému organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sports Antioxdiants je určen pro všechny, kteří se pravidelně věnují náročným sportovním aktivitám. Ať už jde o fitness, kulturistiku nebo vytrvalostní sporty, při všech těchto aktivitách je tělo vystaveno zátěží, která může urychlovat jeho stárnutí. Namáhaný organismus rychleji podléhá oxidačnímu stresu a působení volných radikálů, proto je třeba klást vyšší nároky i na stravu a suplementaci.

 
Reflex Nutrition přichází s komplexem antioxidantů připravených v nejvyšších možných dávkách tak, aby poskytly tělu podporu adekvátní námaze, kterou musí vykonávat. Zásobování těla správně zvolenými látky pak může souviset s oblastmi jako je délka rekonvalescence po výkonu a celková připravenost.
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince orientované na:
 
- potlačení škod vznikajících v těle při náročné fyzické aktivitě
- potlačení oxidačního stresu
- potlačení působení volných radikálů

 

 

dávkování

Berte 1 kapsli 2x denně s jídlem. (Dávkování výrobce 1 x 3 kapsle denně je upraveno dle české legislativy).

 

Počer dávek v balení:

90 x 1 kapsle

 

nutniční hodnoty

 
 2 kapsle obsahují
 koenzym Q10
 200 mg
 extrakt z hroznových semínek
 200 mg
 polyfenoly ze zeleného čaje
 200 mg
 alfa-lipoová kyselina
 66,7 mg
 delta-tokotrienoly
 50 mg
 lutein (trans-lutein)
 6,7 mg
 lykopen
 6,7 mg
 astaxanthin
 4 mg
 piperine (Biopiperine®)
 3,3 mg
 Bacillus coagulans (LactoSpore®)
 66 666 667 spór
 

 

 

složení

V 1 želatinové* kapsli: extrakt ze zeleného čaje 100 mg [95% polyfenoly, 70 % katechiny, 45 % epigalokatechin galát (EGCG)], extrakt z hroznových semínek 100 mg (95% oligomerních Proanthokyanidinů), koenzym Q10 (ubidekarenon) 100 mg, plnidlo mikrokrystalická celulóza, tokotrienoly jako Deltagold® 25 mg (celkem 35 % tokotrienolů, z toho 84-92 % delta-tokotrienoly a 8-16 % gama-tokotrienoly) získané z annatta, astaxanthin 2 mg (AstaREAL®; z Haematococcus Pluvialis Microalgae), alfa-lipoová kyselina 33 mg, lykopen 3,3 mg, lutein ve formě BiolutTM 3,3 mg [z květiny Tagetes erecta (90 % luteinových esterů, z toho 45 % trans lutein)], Bacillus coagulans (LactoSpore®) 66 666 667 spór, Piperine (Biopiperine®) 1,7 mg.

*Nevhodné pro vegetariány.

 

upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, mladistvé do 16 let, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí.

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. 

 

KATEGORIE PRODUKTŮ REFLEX NUTRITION: