Iso Worx 4kg

2 449 Kč 61 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Severská kvalita, 85% bílkovin + delikátní chuť, to vše bez použití umělých sladidel. Nová technologie přináší špičkovou kombinaci cros-flow syrovátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahem laktózy a aditivum volné formy l-glutaminu (6g na 100g), vyrobeného fermentačním procesem + prospěšné MCT tuky z kokosového oleje.

Detailní informace

Příchuť: Čokoláda
Momentálně nedostupné
2 449 Kč
Příchuť: Jahoda
Momentálně nedostupné
2 449 Kč
Příchuť: Natural
Momentálně nedostupné
2 449 Kč
Příchuť: Vanilka
Momentálně nedostupné
2 449 Kč

Detailní popis produktu

 

Severská kvalita, 85% bílkovin + delikátní chuť, to vše bez použití umělých sladidel. Nová technologie přináší špičkovou kombinaci cros-flow syrovátkového izolátu (WPI) s nulovým obsahem laktózy a aditivum volné formy l-glutaminu (6g na 100g), vyrobeného fermentačním procesem + prospěšné MCT tuky z kokosového oleje. 

 

 

ISO WORX představuje novou generaci syrovátkových izolátů s maximální biodostupností a s nulovým obsahem umělých sladidel a nežádoucích umělých a syntetických aditiv, které jsou pro tělo a životní prostředí nepřirozená. Delikátní, velmi příjemná chuť a maximální čistota umožňuje dlouhodobé dávkování bez vedlejších nežádoucích účinků.

Protože je ISO WORX jednoznačně zaměřen na kvalitu a čistotu, je slazen pouze steviol-glykosidy. ISO WORX neobsahuje žádné neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je kolagen (beef protein), či sójová bílkovina.

 

 

 

Aditivum volné formy l-glutaminu = bonus pro tvrdě trénující svaly!
 
Je známo, že při náročném silovém tréninku dochází ke zvýšené spotřebě glutaminu svalovými vlákny tzv. myofibrilami. To však není vše, glutamin je také velmi zásadní pro regeneraci a bezproblémové fungování střevní sliznice. Proto je přirozený obsah glutaminu v rámci WPI (cca 18%) navýšen aditivem volné formy l-glutaminu, vyrobeného fermentačním procesem. Každá dávka produktu (33g) tak obsahuje téměř 7g glutaminu z obou zdrojů!
 
 
Aditivum prospěšných MCT tuku z kokosového oleje = bonus pro bezproblémové zažívání!
 
MCT (Medium Chain Triglycerides) jsou zjednodušeně řečeno prospěšné tuky se střední délkou řetězce. Už od poloviny minulého století se MTC tuky využívají v klinické výživě. Díky rychlé vstřebatelnosti nezatěžují organismus. MCT tuky představují zdroj energie, který nemůže být uložen do tukových zásob, ale naopak napomáhá chránit svalový glykogen a svalovou hmotu.

 

 

 

Hlavní benefity produktu:
 
- Severská kvalita = Made in Suomi + Sverige
- 85% bílkovin = Cros-flow syrovátkový izolát (WPI)
- Aditivum volné formy l-glutaminu: 6 g na 100g
- Aditivum MCT tuků z kokosového oleje
- Nulový obsah laktózy
- Bohatá chuť, snadno se konzumuje
- Neobsahuje umělá sladidla
 
 
Produkt je určený pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Růst svalové hmoty a síly
- Regeneraci
- Spalování tuku a ochranu svalové hmoty

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Rozmíchejte 33 g s 2-3 dl vody v šejkru, po dobu 25-30 sekund. Dávkujte po tréninku nebo během dne na svačinu.

 

 

Počet dávek v balení:

121 x 33 g

 

Optimální doba užívání:

- po tréninku    

- během dne

 

 

 


NUTRIČNÍ HODNOTY:

  

 
 100 g
 33  (1 dávka)
 Energetická hodnota
 1684 kJ /403 kcal
 556 kJ / 133 kcal
 Tuky
 5 g
 1,6 g
   - z toho nasycené mastné kyseliny
 5 g
 1,6 g
 Sacharidy
 3,5 g
 1 g
   - z toho cukry
 3,5 g
 1 g
 Bílkoviny
 85 g
 28 g
 Sůl
 0,3 g
 0,1 g
 L-glutamin
 6 g
 2 g
  

 

 
 Typické aminokyselinové spektrum ve 100 g bílkoviny
 
 Isoleucin
 6,4 g
 Leucin
 10,6 g
 Lysin
 9,6 g
 Methionin
 2,2 g
 Fenylalanin
 3,0 g
 Threonin
 6,7 g
 Tryptofan
 1,4 g
 Valin
 5,9 g
 Alanin
 5,0 g
 Arginin
 2,1 g
 Kyselina asparagová
 11,0 g
 Cystin/cystein
 2,2 g
 Kyselina glutamová
 18,1 g
 Glycin
 1,4 g
 Histidin
 1,7 g
 Prolin
 5,5 g
 Serin
 4,6 g
 Tyrosin
 2,6 g

 

 

 

 

SLOŽENÍ:

 

Příchuť čokoláda: syrovátkový proteinový izolát (bez laktózy), nízkotučný kakaový prášek, L-glutamin, kokosový olej, čokoládové aroma, emulgátory (slunečnicový lecitin, guarová guma), sladidlo steviol-glykosidy.

   

Příchuť jahodasyrovátkový proteinový izolát (bez laktózy), L-glutamin, kokosový olej, jahodové aroma, emulgátory (slunečnicový lecitin, guarová guma), barvivo betanin, sladidlo steviol-glykosidy.

 

Příchuť natural: syrovátkový proteinový izolát (bez laktózy), L-glutamin, kokosový olej, emulgátory (slunečnicový lecitin, guarová guma).

 

Příchuť vanilka: syrovátkový proteinový izolát (bez laktózy), vanilkové aroma, L-glutamin, kokosový olej, emulgátory (slunečnicový lecitin, guarová guma), sladidlo steviol-glykosidy.

  

 

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Syrovátkový proteinový izolát s L-glutaminem, bez laktózy. Se sladidlem. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí. Vyrobeno v závodě zpracujícím mléko, vejce a sóju.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KH Avatar autora Protein z mléka - protein ze syrovátky 15.7.2019 23:12
Dobrý večer, je lepší protein z mléka nebo protein ze syrovátky?
Odpovědět
F Avatar autora Protein z mléčných bílkovin 15.7.2019 23:15
Dobrý večer, všechny syrovátkové proteiny se vyrábí z mléka. Syrovátka se získává z mléka tím, že se odděluje a po té putuje do proteinu. Nejvyužitelnější proteiny jsou právě ze syrovátky.
OV Avatar autora Proteinový nápoj 9.7.2019 15:53
Dobrý den, je mi 16 let, mohu užívat tento proteinový nápoj?
Odpovědět
F Avatar autora Protein v jakémkoliv věku 9.7.2019 15:55
Dobrý den, proteinový nápoj Iso Worx můžete klidně užívat.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MZ Avatar autora | 11.10.2018
Výhodné balení, jinak protein jako takový je super po všech stránkách. Oceňuji především velmi dobré složení a nutriční hodnoty.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.