I Love BIO Protein 1400 g

Tip
Značka: MyoTec
1 497 Kč 107 Kč / 100 g

Zvolte variantu

Špičkový zdroj bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO. Produkt pochází z lokální rakouské produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu.

Detailní informace

Příchuť: Bez příchutě
Momentálně nedostupné
1 497 Kč

Detailní popis produktu

I love BIO protein

Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO. Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Produkt pochází z lokální rakouské produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu, použité mléko z biofarem v Rakousku, Švýcarsku, Německu a Velké Británii. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free, bez obsahu umělých sladidel, syntetických složek a balastních aditiv.

ilbp_banner_1

 

Základ = bezkonkurenční smetanová chuť a jasný původ v certifikované kvalitě BIO

I když se vše může zdát jednoduché, trvalo nám opravdu velmi dlouho, "poskládat" tento produkt dle našich požadavků, tedy z pohledu kvality, zdrojů a samozřejmě i co nejlepší chuti. Pokud je hlavním kritériem kvalita, tedy jasný původ mléka, potažmo bílkoviny, a následně zpracování v souladu s nejvyššími standardy kvality včetně etických požadavků, je ideálním řešením lokální evropská produkce, tedy opak globálních mlékárenských korporací s produkčními linkami na všech kontinentech, jejichž suroviny dnes využívá díky bezkonkurenčně nízké ceně většina značek. To však není naší filozofií, proto I Love BIO Protein obsahuje ty nejkvalitnější bílkoviny z lokální rakouské mlékárny s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu mléka.

 

Víc nepotřebujete = "Whey Protein + Native Whey + Micellar Casein" v jednom balení

V receptuře I love BIO Proteinu je optimalizován obsah dvou hlavních zdrojů bílkovin v poměru 1:1. První složkou je nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát získaný ultrafiltrací tekuté syrovátky, druhou pak nativní mléčný koncentrát získaný ultrafiltrací přímo z kravského mléka. Každá dávka tak nabízí ideální mix obsahující jak klasický "whey protein" bohatý na glykomakropeptidy, alfa-laktalbumin, beta-laktoglobulin a další frakce, tak nativní mléčnou bílkovinu zahrnující "native whey" a micelární kasein. Nativní syrovátková bílkovina nabízí oproti klasické syrovátkové bílkovině mírně vyšší obsah esenciálních aminokyselin, klasická syrovátková bílkovina zase obsahuje glykomakropeptidy, které nejsou v nativní syrovátkové bílkovině obsaženy vůbec, proto je mix obou ideálním řešením. Produkt samozřejmě neobsahuje problematické kaseináty, ale pouze nativní micelární kasein.

 

I love BIO Protein = výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1

  • 1/2 nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (zdroj BIO syrovátka) = whey protein
  • 1/2 nativní mléčný proteinový koncentrát (zdroj BIO mléko) = 20% native whey protein, 80% micellar casein

 

3:2 = optimální poměr "rychlých a pomalých" proteinových frakcí pro kteroukoliv denní dobu

Poměr rychlých (fast-release) proteinových frakcí a pomalých (slow-release) proteinových frakcí je v I love BIO Proteinu optimalizován na poměr 3:2, takže je produkt vhodný do kterékoliv denní periody, včetně potréninkové regenerace, nebo případně jako tzv. “druhá večeře”. Jinými slovy to znamená, že 60% produktu tvoří rychle vstřebatelné proteinové frakce a 40% proteinové frakce s postupným uvolňováním aminokyselin, což odpovídá jak nejnovějším poznatkům v rámci sportovní výživy, tak lidskému zažívacímu traktu a jeho typologii.

Je všeobecně známým faktem, že existují 2 hlavní typy mléka dle původu: albuminózní a kaseinové. Albuminózní mléko je např. mléko lidské a právě zde tvoří převažující část bílkoviny rychlé nad bílkovinami pomalými. Opakem je tzv. kaseinové mléko, např. kravské, kde tvoří převažující část bílkoviny pomalé nad bílkovinami rychlými. Oba typy bílkovin tedy mají svůj jasný význam a poměr, který je dán již v původním stavu "matkou přírodou". Snahou tohoto produktu tedy není jen maximální bioaktivita, tedy minimální denaturace proteinových frakcí, ale i zachování faktorů, které jsou pro náš organizmus přirozené.

 

I love BIO Protein - rychlé proteinové frakce (60%)

  • Syrovátkový protein - zdroj nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát
  • Nativní syrovátkový protein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát

 

I love BIO Protein - pomalé proteinové frakce (40%)

  • Micelární kasein - zdroj nativní mléčný proteinový koncentrát

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Jedna vrchovatá odměrka představuje cca 25 g. Doporučenou porci 25 g řádně rozmíchejte ve vodě. Poměr ředění je 25 g na 250 ml vody. 

 

Počet dávek v balení:

56 x 25 g

 

Optimální doba užívání: 

- během dne    

- po tréninku    

- večer

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

 Bez příchutě:
 100 g  v dávce 25 g
 Energetická hodnota  1607,75 kJ / 379,25 kcal  402 kJ / 94,81 kcal
 Tuky  3,25 g  0,81 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny   2,10 g  0,53 g
 Sacharidy  7,50 g  1,88 g
   Z toho cukry   7,50 g  1,88 g
 Bílkoviny  80 g  20 g
 Sůl  1,53 g  0,38 g

 

 
 Příchuť čokoláda:
 100 g
 v dávce 25 g
 Energetická hodnota
 1619 kJ / 387 kcal
 405 kJ / 97 kcal
 Tuky
 3,2 g
 0,8 g
   Z toho nasycené mastné kyseliny 
 2,0 g
 0,5 g
 Sacharidy
 18 g
 4,5 g
   Z toho cukry 
 17 g
 4,3 g
 Bílkoviny
 70 g
 17,5 g
 Sůl
 1,33 g
 0,33 g


  

SLOŽENÍ:

Bez příchutě: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %.

Příchuť čokoláda: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 42,5 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 42 %, BIO kokosový cukr z nektaru kokosového květu, BIO kakaový prášek.

(Původ surovin - Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)

 

UPOZORNĚNÍ:

Není určeno pro děti. Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu, chladu a temnu. Chraňte před mrazem. Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Součástí balení je odměrka.

 


HODNOCENÍ FITNESSPROTEBE.CZ: 

Myotec I Love BIO Protein nabízí ve všech ohledech špičkové parametry. Ceníme především důraz kladený na čistotu a maximální kvalitu použitých surovin, která se u běžných ,,komerčních produkt" vytrácí.

 

Plusy:

  • čisté  složení
  • špičková kvalita použitých surovin

 

Mínusy:

  • nemá

 

 

 

 

5
10x
4
0x
3
2x
2
1x
1
9x
Nevyplňujte toto pole:
5
PN Avatar autora | 19.2.2024
Dost možná nejkvalitnější protein, který se v ČR dá koupit.
5
HS Avatar autora | 14.5.2023
Ano spokojeni
5
JL Avatar autora | 29.5.2022
Skvělý protein, ale je dost možné, že nebude vyhovovat každému.
5
RP Avatar autora | 11.4.2018
Naprosto čistý protein, v kvalitě, která se jen tak nevidí. Žádné umělé složky, dochucovadla, sladidla, zahušťovadla jako v jiných proteinech. Pro tělo je tohle určitě super volba. Chuť taková smetanová, pije se dobře.
5
M Avatar autora | 15.6.2017
naprosto výborný protein. Díky neutrální chuti umožňuje přidávat do různých koktejlů, aniž by změnil jejich chuť. Lehce stravitelný.
Nevyplňujte toto pole:
DB Avatar autora 6.2.2022 18:42
Dobrý den, je tento protein vhodný i pro běžce?
Odpovědět
F Avatar autora 6.2.2022 18:43
Dobrý den, ano, určitě se dá použít.
LB Avatar autora 9.11.2020 18:37
Dobrý den, vzorečky tohoto proteinu by nebyly?
Odpovědět
F Avatar autora 9.11.2020 18:37
Dobrý den, vzorky bohužel nejsou.
F Avatar autora Protein - dieta 9.7.2019 16:20
Dobrý den, proteiny do diety jsou nezbytné, protože při hubnutí se vytrácí a je třeba je opět doplňovat.
Odpovědět
M Avatar autora Vhodný protein do diety 9.7.2019 16:18
Jsou proteiny vhodné do diety?
Odpovědět
AH Avatar autora 26.10.2018 20:43
Dobrý den, je možné tento protein užívat i v případě, že necvičím? Mám problém s dostatečným příjmem bílkovin a hledám nějaký vhodný zdroj pokud možno v co nejlepší kvalitě a tento protein se mi zdá jako vhodný. Děkuji za informaci.
Odpovědět
F Avatar autora 26.10.2018 20:46
Dobrý den, ano, protein můžete bez obav užívat. I kvalitativně je tento protein na úplné špici, takže splňuje i tento požadavek.
ZC Avatar autora 21.10.2018 18:35
Dobrý den, chci se zeptat kolik dávek tohoto proteinu by se mělo denně užívat, díky.
Odpovědět
F Avatar autora 21.10.2018 18:39
Dobrý den, to záleží jakou máte potřebu bílkovin a kolik jich přijmete z jiných zdrojů. Protein by pak měl pouze doplňovat na správné množství. Obecně se se doporučuje 0,8g bílkovin na každý kilogram hmotnosti pro běžnou populaci. U sportovců se potom příjem zvedá na 1,4- 2 g bílkovin na každý kilogram hmotnosti. To už je hodně individuální podle toho jaký je Váš cíl a co Vám konkrétně sedí. Běžně to pak vychází asi na dvě dávky denně s tím, že zbytek příjmu bílkovin je z běžné stravy.
AH Avatar autora 16.9.2017 14:11
Dobrý den, šejkr který je k proteinu zdarma, je přesně ten, který je na fotce?
Odpovědět
F Avatar autora 16.9.2017 14:14
Dobrý den, ano, šejkr odpovídá fotografii.
BM Avatar autora 11.7.2016 17:11
Tento protein musím pochválit, chuť na to, že je neochucený naprosto super a vůbec se nepřepije. Kdo hledá nejvyšší kvalitu je pro něj tento protein celkem jasnou volbou a nebude kupovat pitomosti typu myprotein, protože dobře chutná.
Odpovědět

S velkou radostí vám představujeme produkty od MyoTec. Český projekt s jasnou filozofií - nejvyšší možná preciznost, kvalita a poctivost. Pokud bychom měli doporučit toho nejlepšího výrobce na českém trhu sportovní výživy, bude to MyoTec. Nebývalá kvalita, čistota a funkčnost - to je MyoTec. Zapomeňte i vy na marketingové produkty špatné kvality a poznejte opravdu seriózní sportovní výživu. Adresa: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 602 00, Brno.

myotec sportovní výživa