Pure Creatine Monohydrate 1000g

599 Kč 60 Kč / 100 g
skladem

Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu. Kreatin monohydrát je nejoblíbenější forma kreatinu, kterou ocení všichni sportovci, kteří usilují o nárůst síly a svalové hmoty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

PURE CREATINE MONOHYDRATE 100 % – Instantní prášek s obsahem 100% čistého, mikronizovaného kreatin monohydrátu.
 
Kreatin je makroergní dusíkatá sloučenina, která se v těle nachází převážně v kosterní svalovině, a to ve své bioaktivní formě kreatinfosfát. Při náročné fyzické aktivitě dochází k úbytku krteatinfosfátu ve svalech, důvodem je jeho využití k obnově buněčné energie ATP. Dostatečné množství kreatinu dokáže zvýšit sílu a pozitivně ovlivňuje svalovou práci při krátkodobém výkonu o vysoké intenzitě. Pozitivního účinku lze dosáhnout při příjmu minimálně 5 gramů kreatinu denně.
 
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Podporu růstu svalové hmoty a síly
 
- Podporu rychlé regenerace

  


dávkování

Užívejte 5 g (cca 1 odměrka) denně. Prášek smíchejte ve sklenici s vodou nebo džusem.

 

Počet dávek v balení:

200 x 5 g
  


 složení

 

Kreatin monohydrát 100 % v prášku

 

 

upozornění

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučenou dávku. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
ZH Avatar autora 14.3.2019 21:21
Dobrý den, doporučujete u tohoto kreatinu zařadit v prvním týdnu nasycovací fázi s vyššími dávkami?
Odpovědět
F Avatar autora 14.3.2019 21:25
Dobrý den, dříve se nasycovací fáze hodně doporučovala, v dnešní době se spíše doporučuje dávka cca 5 gramů po celou dobu užívání. Při použití nasycovací fáze se hladinu kreatinu v těle zvýší rychleji, ale po asi dvou týdnech užívání je plus mínus stejná jako bez nasycovací fáze. Osobně v prvním týdnu volím vyšší dávky, ale například 2 x 5 gramů, v dalších týdnech již jen 5 gramů denně. Jinak se v nasycovací fázi dříve doporučovalo až 20 gramů kreatinu denně a to je pravděpodobně zbytečné.
JV Avatar autora 11.3.2019 20:50
Dobrý den, chci se zeptat, jestli může mít nějaký vliv na efekt jednotlivých složek, když před tréninkem smíchám kreatin, BCAA a glutamin. Děkuji, Jan Vopálek
Odpovědět
F Avatar autora 11.3.2019 20:51
Dobrý den, žádný vliv na účinnost jednotlivých produktů to mít nebude. Klidně můžete tyto suplementy míchat společně.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
pure creatine isoworks 1kg pure creatine isoworks 1kg
5
ZG Avatar autora | 18.9.2018
Dávka vychází asi na tři koruny, není to sice creapure kreatin, ale funguje skvěle. Za tu cenu naprostá bomba. Co se týče účinnosti, tak kreatin podle mě nejlepší suplement vůbec.

nutriworks

Mladá, úspěšná a velmi dynamická. Tak lze charakterizovat NutriWorks, finskou značku ze země tisíce jezer. Celkový koncept značky, která byla založena v roce 2009 v Helsinkách, vychází z moderního a etického přístupu ke sportovní výživě a to jak v souvislosti s nejnovějšími trendy, tak se zdravým životním stylem. Projekt značky vznikl také v reakci na sílící tzv. mainstreamový trend levné sportovní výživy velmi nízké kvality. NutriWorks tak představuje profesionální koncept sportovní výživy určený především pro sportovní kluby, výživové poradce a specializované prodejce. Všechny produkty jsou vyráběny ve Finsku a Švédsku v souladu s nejvyššími normami kvality. Hlavní filozofií značky je maximální možná kvalita, funkčnost, jednoduchost a přijatelná cena. Zboží je nabízeno ve dvou řadách - bílá řada je koncipována bez použití umělých sladidel a černá řada s minimalizovaným obsahem umělých sladidel.