Thermo Fusion 100 kapslí

ZdarmaZdarma 839 Kč –11 %
Thermo Fusion 100 kapslí
839 Kč –11 % 749 Kč
Skladem

Každá dávka ThermoFusion obsahuje účinné množství extraktu ze zeleného čaje, karnitinu, kofeinu, cholinu, fenylalaninu, kajenského pepře, alfa lipoové kyseliny, bioperinu a chromu.

Detailní informace

Související produkty

Detailní popis produktu

Reflex ThermoFusion obsahuje naprosto bezpečné a prověřené složky, které Vám pomohou dosáhnout co nejrychleji požadovaných výsledků a to v kombinaci s vhodným tréninkem a stravou.

Každá dávka ThermoFusion obsahuje účinné množství extraktu ze zeleného čaje, karnitinu, kofeinu, cholinu, fenylalaninu, kajenského pepře, alfa lipoové kyseliny, bioperinu a chromu.

ThermoFusion není jednoduše jako jiné „pilulky“ na trhu. Tento produkt byl vytvořen jako originál v naší továrně. Většina těchto klasických produktů se vyrábí na zakázku, což činí tyto produkty málo věrohodnými, zejména co se týká jednotlivých použitých složek.

Precizní kontrola kompletního výrobního procesu a výběr těch nejlepších složek jsou vždy cestou k úspěchu. Právě proto je kontrola kvality hlavním faktorem pro Reflex Nutrition. TheroFusion je vyráběn v souladu s normami ISO9001, kde je velmi striktní kontrola kvality, za použití těch nejčistějších ingrediencí.

 


dávkování

První 2 dny vždy 2 kapsle půl hodiny před snídaní a půl hodiny před obědem (2 x denně 2 kapsle). Poté můžete zvýšit dávkování až na 4 kapsle 2 x denně vždy půl hodiny před snídaní a obědem. Ve dny tréninku můžete dávkovat až 4 kapsle půl hodiny před výkonem. Zapijte. Neberte víc než 12 kapslí/24 hodin.

 

 

Počet dávek v balení:

50 x 2 kapsle / 25 x 4 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- před snídaní   

- před obědem    

- před tréninkem

 

 


nutniční hodnoty
 

  4 kapsle
L-Karnitin tartrát 800 mg
DL-Phenylalanin 400 mg
Acetyl L-Karnitin 240 mg
Extrakt ze zeleného čaje (95% polyfenolů, 40% EGCG ) 240 mg
Kyselina alfa lipoová 200 mg
Extrakt z kajenského pepře 200 mg
Kofein 160 mg
Cholin 120 mg
Bioperin® 5 mg
Chrom 100 µg (250% referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby)
 složení
 

1 kapsle rostlinného původu (rostlinná celulóza, voda, černý oxid železitý): L-karnitin tartrát, dl-fenylalanin, l-cholin bitartrát, acetyl-l-karnitin, extrakt ze zeleného čaje (95% polyfenolů), extrakt z kajenského pepře (0,5% kapsaiscinu), kyselina alfa lipoová, stearát hořečnatý, kofein, oxid křemičitý, bioperine® (extrakt z černého pepře), pikolinát chromitý.

 
 
 
upozornění
 
Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (160 mg / 4 kapsle). Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Není vhodné pro mladistvé do 16 let. Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy a zdravého životního stylu.
 
 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost.

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Avatar autora Dotaz 27.6.2015 17:37
Dobrý den. Manželka se snaží hubnout a zatím se jí velmi dobře daří. Rád bych jí pomohl nějakým doplňkem. Známý mi doporučil právě thermo fusion. Rád bych věděl, zda je to opravdu dobrá volba, nebo zda mi doporučíte něco jiného. Manželka má 36 let, 66 kg.
Odpovědět
Avatar autora Re: Dotaz 27.6.2015 18:17
Dobrý den, ano, Thermo Fusion je velmi dobrá volba. Není potřeba hledat něco jiného.
Avatar autora dávkování 4.6.2015 16:38
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s dávkováním chodím běhat na lačno a teď k tomu přidávám sacharidové vlny.. může se to brát tedy na lačno a v jakém množství. Díky
Odpovědět
Avatar autora Re: dávkování 4.6.2015 16:44
Dobrý den, ano, na lačno určitě můžete, ono je to i lepší pro vstřebatelnost jednotlivých složek. Co se týče dávkování, doporučuji držet se u Thermo Fusion přímo toho, co píše výrobce i s tím otestováním menších dávek pro začátek užívání: První 2 dny vždy 2 kapsle půl hodiny před snídaní a půl hodiny před obědem (2 x denně 2 kapsle). Poté můžete zvýšit dávkování až na 4 kapsle 2 x denně vždy půl hodiny před snídaní a obědem. Ve dny tréninku můžete dávkovat až 4 kapsle půl hodiny před výkonem. Zapijte. Neberte víc než 12 kapslí/24 hodin.
Avatar autora thermogenze 7.5.2015 10:18
Krásné ráno, zajímalo by mě, co znamená ta termogenze?
Odpovědět
Avatar autora Re: thermogenze 7.5.2015 10:22
Dobré ráno, to je termín, který vyjadřuje zvýšení tělesné teploty. Často se používá u produktů s termogenními účinky. Tyto produkty Vám zvyšují vnitřní teplo a to vede k vydávání větší energie, což napomáhá ke spalování tuků.
Avatar autora 27.9.2014 07:09
Používám spalovač grenade 100 kapslí delší dobu, a je čas na změnu. Zaujal mě thermo fusion od Reflexu. Nevíte jestli je to taky dobrý spalovač?
Odpovědět
Avatar autora Re: 27.9.2014 07:34
Dobrý den, je to podobný spalovač, látky jsou ve trošku jiném složení, ale oba spalovače patří mezi ty nejlepší.
5
2x
4
3x
3
1x
2
3x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Thermo Fusion 100 kapslí Thermo Fusion 100 kapslí
5
Avatar autora | 19.2.2018
Pár spalovačů jsem již vyzkoušela a mezi moje favority jednoznačně tento patří. Dobrou zkušenost mám i grenade thermo detonator, tam mi občas bylo ale po užití nevolno, to se tady neprojevovalo, takže naprosto ok co se týče použití, účinek je také viditelný.

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory. 

 

KATEGORIE PRODUKTŮ REFLEX NUTRITION: