Body Detox 150g

Novinka Tip
Značka: BABE’S
349 Kč 233 Kč / 100 g
skladem

Směs BIO superpotravin pro detox vhodná pro celkovou očistu těla a restart organismu. Obsahuje celou řadu minerálů, vitaminů a dalších živin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BODY DETOX BIO (Doplněk stravy)
 
- Směs BIO superpotravin pro detox
- Celková očista těla
- Restart organismu
- Doplnění minerálů, vitamínů a dalších živin
 
BABE’S = TVOJE DENNÍ PORCE KRÁSY A ENERGIE
 
detox babas
 
 
 
Proč potřebujeme detox?
 
V našem těle neustále vznikají tzv. volné radikály, částice, které poškozují buňky a způsobují stárnutí a také nemoci. Vznikají díky působení toxinů ze znečištěného životního prostředí, vlivem průmyslově upravených potravin, při stresu nebo nadměrné fyzické zátěži. Také v těle vznikají každý den přirozeně jako vedlejší produkt přeměny potravy na energii. Proto potřebujeme látky fungující jako antioxidanty.
 
Obsažené složky
 
BIO mladá pšenice – mladá tráva nebo lístky pšenice, které se suší a melou na jemný prášek, velmi silný antioxidant a zdroj důležitých mikronutrientů
BIO mladý ječmen -mladá tráva nebo lístky ječmenu, které se suší a melou na jemný prášek, velmi silný antioxidant a zdroj důležitých mikronutrientů
BIO spirulina – lidskému tělu velmi prospěšná sinice, extrémně silný zdroj antioxidantů, minerálů a dalších látek
BIO chlorela – lidskému tělu velmi prospěšná řasa, extrémně silný zdroj minerálů, vitamínů, antioxidant
BIO lucuma – subtropické ovoce, prášek z něho se používá k dochucení (je sladký) a obsahuje také mnoho vitamínů a minerálů
 
 
 
Řada Babe’s
 
Produkty řady Babe’s se zaměřují na podporu vzhledu. Jsou určené pro ženy i pro všechny hledající účinné doplňky stravy. Pomáhají podpořit stav pokožky, nehtů, vlasů, hlídat hmotnost a také obsahují složky, jejichž účinky souvisí s celkovou psychickou i fyzickou kondicí. Za řadou Babe’s stojí oblíbená slovinská značka Nutrisslim, která si zakládá na čistotě svých produktů. Proto v doplňcích řady Babe’s nikdy nenaleznete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani GMO složky. Produkty Babe’s se pro optimální efekt doporučuje užívat alespoň dva měsíce.
 
babes doplnky stravy 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
Doporučená denní dávka – 5 g (cca 1 čajová lžička). Rozmíchejte v jakémkoli nápoji (šťáva, koktejl, voda, čaj). 
 
 
Počet dávek v balení:
 
30 x 5 g
 
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Mladá pšenice* (45 %), mladý ječmen* (20 %), spirulina* (15 %), chlorela* (10 %), lucuma* (10 %).
 
*kvalita BIO
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy s obsahem superpotravin, prášek pro přípravu nápoje. Skladujte na chladném a suchém místě. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
JF Avatar autora 20.10.2020 12:23
Dobrý den. Záleží nějak na době užívání v průběhu dne u tohoto výrobku, nebo je to jedno? Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora 20.10.2020 12:24
Dobrý den, je to prakticky jedno. Užívejte tak, jak Vám bude vyhovovat.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ER Avatar autora | 22.10.2020
Používám celou řadu produktů tohoto výrobce a celkově jsem moc spokojená.

Babeslogo

Produkty řady Babe’s se zaměřují na podporu vzhledu. Jsou určené pro ženy i pro všechny hledající účinné doplňky stravy. Pomáhají podpořit stav pokožky, nehtů, vlasů, hlídat hmotnost a také obsahují složky, jejichž účinky souvisí s celkovou psychickou i fyzickou kondicí. Za řadou Babe’s stojí oblíbená slovinská značka Nutrisslim, která si zakládá na čistotě svých produktů. Proto v doplňcích řady Babe’s nikdy nenaleznete umělá sladidla, barviva, konzervanty, zbytky pesticidů ani GMO složky.