Slack Rack Classic

10 499 Kč
do 3 dnů

Kompletní a samonosná konstrukce slackline, která nabízí rychlé a snadné nastavení. Díky tomu je ideální pro použití v domácnostech, školách, tréninkových i rehabilitačních centrech. Velká výhoda je, že se systém nemusí kotvit k podlaze a drží perfektně samostatně. Ale existuje i zde možnost přikotvení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gibbon Slack Rack Classic je kompletní a samonosná konstrukce slackline, která nabízí rychlé a snadné nastavení. Díky tomu je ideální pro použití v domácnostech, školách, tréninkových i rehabilitačních centrech. Díky výšce 30 cm je tato konstrukce vhodná i pro děti. Výrobek certifikován od TÜV.

Velká výhoda je, že se systém nemusí kotvit k podlaze a drží perfektně samostatně. Ale existuje i zde možnost přikotvení. Pevnost zaručují gumové podložky, které drží systém nehnutě.

 

Set obsahuje:

- 3 m dlouhou slackline konstrukce (3x 1m díl + 2x spojovací díl)

- Popruh Classic Line

- Ochranné bezpečnostní neoprénové obaly na konce konstrukce

- Zaoblené hrany pro bezpečné použití

- Ráčnu pro jednoduché napínání s bezpečnostní pojistkou

- Návod k sestavení a použití

 

 

 

 

PARAMETRY:

Šířka popruhu: 5 cm

Barva: žlutá

Napínání: ráčna

Váha: 29 kg

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

gibbon slacklines logo

Výrobce Gibbon s tradicí od roku 2008 je momentálně největším výrobcem slackline vybavení na světě, neustále inovuje, vylepšuje, spolupracuje s největšími slackline hvězdami na světě. Kvalita a bezpečnost jsou u Gibbon na prvním místě - všechny sety splňují kritéria certifikace TÜV. Gibbon, to není jen výrobce, Gibbon, to je slackline rodina - komunita lidí, kteří mají stejnou vášeň - hledání rovnováhy a koordinace pohybů.