Gel Performer

459 Kč

Zvolte variantu

Příjemné rukavice pro posilovací trénink, které se vyznačují vysokou kvalitou. Při výrobě byly použity velmi kvalitní materiály, díky kterým jsou rukavice odolné a přesto pohodlné, vzdušné a snadno se natahují na ruce. Jsou pratelné do 30°C.

Detailní informace

Velikost: XXL
do 24 h
459 Kč

Detailní popis produktu

Gel Performer jsou rukavice německé kvality určené výhradně pro posilovací trénink. Rukavice navrhované profesionály v oboru a šité v Německu zkušenými švadlenami. Společnost Chiba své výrovky nechává testovat těmi nejlepšími atlety a vylepšuje je dle nejnovějších výzkumů ve fyzioterapii a medicíně, vše ve spolupráci s lékařskými specialisty. 90% svého zboží si Chiba vyrábí sama, přísně testuje a hlídá všechny dodavatele materiálů a je rovněž držitelem certifikátu ISO 9001. Proto garantuje vysokou funkčnost a odolnost svých produktů, které mají za cíl poskytnout majitelům maximální možnou ochranu a komfort.

 

PARAMETRY:


Využití:
silový trénink, silový trénink

Hřbetní část: Clarino, Spantex, Neoprene

Dlaňová část: Clarino, Neoprene

Barva: hnědo-černá

 

– Elastická hřbetní část pro perfektní padnutí 

– Dlaňová část vyrobená z mohutného Clarina
 
– Dokonalé provzdušnění zabraňuje ztrátám ve výkonnosti během tréninku z důvodu přehřátí organismu
 
– Snadné obléknutí natáhnutím
 
– Snadno stáhnutelné
 
– Pratelné na 30°C
 
– vyrobeno v Německu

 

 

VELIKOSTNÍ TABULKA:

Chiba velikostní tabulka rukavic


 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
rukavice do posilovny Chiba rukavice do posilovny Chiba
5
LJ Avatar autora | 7.3.2018
Rukavice gel performnce jsou velice příjemné. Dobře se mi v nic cvičí.

chiba logo

Společnost Chiba začala před více než 30 lety jako první s výrobou speciálních rukavic a opasků pro fitness trh. Je průkopníkem v oboru a její produkty jsou stále testovány těmi nejlepšími atlety a vylepšovány dle nejnovějších výzkumů ve fyzioterapii a medicíně, vše ve spolupráci s lékařskými specialisty.
Vzhledem k tomu, že společnost Chiba chce dostát vysokým požadavkům na kvalitu, funkčnost a výdrž sportovních rukavic, stále si vyrábí 90% svého zboží sama. Dodavatelé surovin pro výrobu jsou testováni, aby splňovali vysoké standardy. Rukavice designují profesionálové v oboru a jsou ručně šité zkušenými švadlenami přímo v Německu.
Díky tomu, že produkce společnosti Chiba je certifikována dle normy ISO 9001, zaručuje tato značka funkčnost, nejvyšší možnou ochranu a vysokou odolnost svých produktů.