Crea-trona 220 tablet

690 Kč
Momentálně nedostupné

Smartlabs Crea-Trona® je nejnovější a nejúčinnější formou kreatinu. Kombinuje v sobě výhody spojení kreatin monohydrátu v nejčistší kvalitě Creapure® a tlumící látky (hydrogen uhličitan sodný).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smartlabs Crea-Trona® je nejnovější a nejúčinnější formou kreatinu. Kombinuje v sobě výhody spojení kreatin monohydrátu v nejčistší kvalitě Creapure® a tlumící látky (hydrogen uhličitan sodný). Ta je chemicky navázána na Creapure® a v synergickém spojení vytvářejí 100% čistý kreatin Crea-Trona®. Tohoto spojení se dosahuje celosvětově patentovaným výrobním procesem, jehož výsledkem je dosud nejbezpečnější a nejúčinnější kreatin – Crea-Trona®.

Smartlabs Crea-Trona® je výjimečným druhem kreatinu. Vykazuje vysoké pH 9,7–10,3, které je odolné proti konverzi kreatinu na kreatinin. Smartlabs Crea-Trona® zůstává díky pokročilé technologii výroby za všech podmínek stabilní, a zaručuje tak 100 % využitelnost a všechny pozitivní účinky spojené s užíváním kreatinu. Chemická reakce způsobuje, že se Smartlabs Crea-Trona® stává rozpustným jak ve vodě, tak v tucích. Proto prochází buněčnou membránou bez jakýchkoliv ztrát. Smartlabs Crea-Trona® nepotřebuje ke vstřebání ani dodatečný příjem cukrů, jako tomu je u běžného monohydrátu. Zmíněné přidání dvou vodíkových atomů způsobí, že Smartlabs Crea-Trona® nevyužívá tzv. inzulinovou špičku, vynikající kondici a zvýšení síly dosáhnete bez nabírání vody či tuku z cukrů.

S ohledem na unikátní složení je doporučená denní dávka Smartlabs Crea-Trona® 5× nižší, než u běžného kreatin monohydrátu.

 

SMARTLABS CREA-TRONA®:

  • čistá a účinná forma citlivá k zažívacímu systému organismu
  • nové inovativni patentované složení
  • v žaludku velmi stabilní a šetrný
  • velmi rychlá vstřebatelnost
  • bezkonkurenční kvalita
  • exkluzivní produkt s garantovanou čistotou, vyrobený v Německu v laboratořích AlzChem Trostberg GmbH pod ochrannou známkou Crea-trona®.
  • garance suroviny v současnosti té nejvyšší možné kvality a čistoty
  • test HPLC na veškeré nežádoucí příměsi (vč. kreatinin, diacyndiamide, dihydrotriazin a sodík)

 

DÁVKOVÁNÍ:

V den tréninku zapijte vodou 3 kapsle ráno na lačno a 3 kapsle 60 minut před tréninkem. V netréninkový den 3 kapsle ráno po probuzení a 3 kapsle odpoledne (po obědě). 

 

Počet dávek v balení:

73 x 3 kapsle

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

  100g kapsle - 600mg
Energetická hodnota 0 kcal 0 kcal
Tuky 0g 0g
Sacharidy 0g 0g
Bílkoviny 0g 0g
Kreatin Creapure™ monohydrát 100g 600mg

  

 

SLOŽENÍ:

100% Smartlabs Crea-trona® - double buffered creatine, želat. kapsle.

 

UPOZORNĚNÍ:

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Vždy dobře uzavřete víčko. Minimální trvanlivost uvedena spodní straně obalu. Výrobce neručí za vzniklé škody způsobené špatným skladováním, nebo nevhodným použitím. Určeno pro zvláštní výživu - vhodné pro sportovce.
Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně obalu.
Výrobní šarže uvedena na spodní straně obalu.

Ukládejte mimo dosah dětí!

Vyrobeno v EU.

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PJ Avatar autora 2.1.2019 19:44
Dobrý den, zajímalo by mě srovnání co se týče účinku na růst síly při užívání crea-trony a creapure kreatinu také od smartlabs. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 2.1.2019 19:47
Dobrý den, tohle bohužel není možné nějak objektivně posoudit. Crea-trona má oproti Creapure jisté výhody (popsané v popisu produktu), ale co se týče účinnosti, tak jsou na tom oba produkty hodně podobně - oba jsou každopádně velmi dobře funkční. Někteří uživatelé volí raději Crea-tronu, ale účinek je se příliš neliší.
VJ Avatar autora 4.12.2014 17:08
super kreatin, fakt mi příjde, že šlape líp než normální kreatin monohydrát, možná je to jen pocit, ale zdá se mi, že fakt jo:-)
Odpovědět
A Avatar autora 30.9.2014 08:54
Dobrý den, máte tento produkt skladem ihned k odeslání? Pokud bych stihl objednat do hodiny, zda by ještě dnes odešel. Chci to na zítřek jako dárek. Děkuji za rychlou odpověď
Odpovědět
F Avatar autora Re: 30.9.2014 09:21
Dobrý den, ano máme, můžete klidně objednat a zítra je to u Vás.
5
6x
4
0x
3
0x
2
1x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
creatrona creatrona
5
JN Avatar autora | 10.9.2018
Můj již několikátý kreatin...zkušenosti jsou takové - klasický monohydrát (Reflex) - fungoval dobře, kre alkalyn (Nutrend) - slabší, skoro jsem necítil...a nyní tato creatrona a řekl bych, že zatím nejlepší, takže moje zkušenost je dobrá.
creatrona creatrona
5
KH Avatar autora | 13.5.2018
Funguje velmi dobře, těžko posoudit jestli lépe než klasický Creapure kreatin, ten mi totiž fungoval také. Každopádně hodnotím kladně, splnil očekávání.

logo smartlabs

Společnost vznikla v roce 2006 s jediným cílem - vyrábět a nabízet funkční, kvalitní a cenově dostupné doplňky stravy. Smartlabs je velmi dynamickou a rozvíjející se společností, která v současné době vyrábí a distribuuje celkem dvě desítky rozličných výrobků v mnoha příchutích. Smartlabs klade důraz na funkčnost, vysokou kvalitu a cenovou dostupnost.