Omega 3 + Vitamin E 150 tobolek

349 Kč
do 3 dnů

Obsahuje omega 3 mastné kyseliny doplněné o vitamin E. Omega 3 se běžně nachází v rybách - pokud tedy není vaše strava bohatá na ryby, je tento doplněk s obsahem těchto zdraví prospěšných mastných kyselin správnou volbou, jak je doplnit.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodnotné doplnění základních složek pro fungující organismus

Pod pojmem omega-3 mastné kyseliny jsou schované esenciální mastné kyseliny, z nichž má pro nás nejdůležitější význam zejména kyselina eikosapentaenová (EPA) a kyselina dokosahexaenová (DHA). Setkat se můžete také se zkratkou PUFA omega-3. Náš organismus si omega-3 sám vyrobit neumí. Jediné, co umí, je uložit je do zásob. Je proto zásadní se stravovat potravinami, které omega-3 obsahují, nebo je doplňovat z jiných zdrojů, např. potravinových doplňků. Zdroj omega-3 mastných kyselin můžeme najít jak v živočišné, tak v rostlinné složce potravy. Největší obsah EPA a DHA mají ryby, které žijí ve studených vodách.

Omega-3 mastné kyseliny, zejména EPA a DHA:

  • přispívají k normální funkci srdce
  • přispívají k udržení normální funkce mozku
  • DHA přispívá k udržení normálního vidění

Vitamín E je antioxidant, který chrání buňky před škodlivými účinky volných radikálů. Volné radikály napadají buňky a mohou přispívat k rozvoji srdečních chorob a rakoviny. Vitamín E je antioxidant rozpustný v tucích. Kromě jeho působení jako antioxidantu přispívá ke správné funkci imunitního systému.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1–2 kapsle denně vždy po jídle.

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

1 tobolka
rybí olej 1000 mg
- z toho kyselina eikosapentaenová (EPA) 180 mg
- z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 120 mg
vitamín E 5 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Rybí olej, kyselina eikosapentaenová (EPA), kyselina dokosahexaenová (DHA), vitamin E (D-alfa tokoferol), hovězí želatina (12 % vody, hovězí základ), glycerol, čištěná voda.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, pokud je bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Tento doplněk stravy by neměl nahrazovat pestrou stravu. Užití tohoto produktu konzultujte předem se svým lékařem. Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chevron nutrition logo

Výrobce Chevron Nutrition nabízí celou škálu sportovní výživy a doplňků stravy. Jedná se o mladou českou firmu, která vznikla v roce 2017 a v roce 2020 představila první své produkty světu. Složení produktů osloví širokou populaci včetně profesionálních sportovců.