BIO Extra Virgin Olive Oil Aromatizzato 0,1l

75 Kč 750 Kč / 1 l

Zvolte variantu

Aromatizovaný "dressing" s extra panenským olivovým olejem, obsahující naturální esenci z lisované kůry limetek. Nefiltrovaný a lisovaný za studena. Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv a pouze mechanickými prostředky.

Detailní informace

Příchuť: Citron
Momentálně nedostupné
75 Kč
Příchuť: Mandarinka
Momentálně nedostupné
75 Kč

Detailní popis produktu

Aromatizovaný "dressing" Centonze s extra panenským olivovým olejem, obsahující naturální esenci z lisované kůry limetek. Nefiltrovaný a lisovaný za studena. Výběrová jakost olivového oleje získaného přímo z oliv a pouze mechanickými prostředky. Pro dressing je typická plně zakulacená ovocná chuť s příjemným "koncem" po limetkách/mandarinkách (dle příchutě). Čistota a vysoká kvalita „Centonze“ olivového oleje je potvrzena mnoha ocenění na národní i mezinárodní úrovni. 

Olej používejte na dochucení hotových jídel, zejména vařených v páře, jako je vařené maso, vařená ryba, nebo dále pro raw rybí maso (např. raw steak z tuňáka).UPOZORNĚNÍ:

Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě.

 

 


Sklizeň a výroba olejů Centonze:


 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Certifikovaná kvalita Centonze extra panenských organických olivových olejů má svou přidanou hodnotu a to díky každodenní péči a neustálé bdělosti v průběhu celého výrobního cyklu. Od výběru oliv, sběr, přes proces transformace, až po skladování hotových výrobků. Charakteristika Centonze  olivového oleje se vyznačuje jasně zelenou barvou, vůní čerstvě vymačkaných oliv a velmi bohatou aromatickou kompozicí. Čistota a vysoká kvalita Centonze olivového oleje je potvrzena mnoha oceněními na národní i mezinárodní úrovni.