Vitamin A-Z 120 tablet

218 Kč
Skladem

Komplex 14 vitamínů, 10 minerálů, stopových prvků a nejsilnějších antioxidantů, získaných z extraktu ze zeleného čaje a hroznových jader.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vitamin A-Z antioxidant je speciálně navržený multivitamíno-minerál s obsahem až 28 užitečných složek. Doplněk nabízí ty nejdůležitější vitamíny, minerály a stopové prvky. Vitamíny a minerály jsou organické látky, které jsou pro fungování lidského organismu nepostradatelné. Společně s bílkovinami, sacharidy a tuky tvoří základ našeho jídelníčku. Nedostatek vitamínů a minerálů může způsobit i vážné zdravotní komplikace.

VITAMIN A-Z ANTIOXIDANT FORMULA je doplněk stravy, který obsahuje nabitý komplex 14 vitamínů, 10 minerálů, stopových prvků a nejsilnějších antioxidantů, získaných z extraktu ze zeleného čaje a hroznových jader. Komplex vitamínů a minerálů je hodně podceňovaným doplňkem stravy, avšak patří mezi ty nejdůležitější. VITAMIN A-Z ANTIOXIDANT FORMULA by měl být základním pilířem každého suplementačního plánu. Tento produkt je určen všem věkovým kategoriím, mužům i ženám.

Důležité upozornit na vysoký obsah v 1 tabletě = 900 mg !!

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Používejte 2 krát denně 1 tabletu, nejlépe po hlavních jídlech. Zapijte velkým množstvím vody.

 

Počet dávek v balení:

120 x 1 tableta

 

Optimální doba užívání:

- během dne po jídle

 

NUTRIČNÍ HODNOTY:

Vitamíny a minerály v 1 tabletě  
Vitamín A - retinol 0.4 mg
Vitamín B1 - thiamin 0.7 mg
Vitamín B12 - kobalamin 0.5 mcg
Vitamín B2 - riboflavin 0.8 mg
Vitamín B3 - niacin 9 mg
Vitamín B6 - pyridoxin 1 mg
Vitamín C 90 mg
Vitamín D - kalciferol 2.5 mcg
Vitamín E - tokoferol 25 mg
Vitamín H - biotin 75 mcg
Vitamín K1 15 mcg
Draslík 40 mg
Fosfor 52 mg
Hořčík 30 mg
Chrom 12.5 mcg
Jód 37.5 mcg
Křemík 12500 mg
Mangan 0.5 mg
Měď 500 mg
Molybden 12.5 mcg
Selen 12.5 mcg
Vápník 60 mg
Zinek 2.5 mg
Železo 2.1 mg

 

Obsah ostatních účinných látek v 1 tabletě
Beta karoten 10 mcg
Chloridy 18 mg
Epigallocatechin galát (EGCG) z extraktu zeleného čaje  100 mg
Oligomerní proanthocyanidiny (OPC) z extraktu jader vynných hroznů  50 mg

 

 

SLOŽENÍ:

Uhličitan hořečnatý, vápenatá sůl kyseliny ortofosforečné , extrakt ze zeleného čaje (z listů), vitamíny (kyselina L-askorbová, kyselina nikotinová, DL-?-tokoferyl-acetát, D-pantothenát vápenatý,
thiamin mononitrát, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, retinyl acetát, kyselina listová, D-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin),tabletovací přísada: microceluloza, uhličitan vápenatý, extrakt z hroznových jader, oxid hořečnatý, chlorid draselný, protispékavá látka: hořečnaté soli mastných kyselin a hydrogenovaný olej z bavlníkových semen, difosforečnan železitý, nosič: olyvinylpyrrolidon, síran manganatý, oxid zinečnatý, síran měďnatý, phytomenadione, chlorid chromitý, beta-karoten, seleničitan sodný, molybdenan sodný, jodid sodný, protispékavá látka: oxid křemičitý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Potravina určená pro zvláštní výživu. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Výrobek nemůže být používán jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek není určen po děti, těhotné a kojící ženy a osoby s poruchami ledvin. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PK Avatar autora 31.3.2017 23:11
To složení/cena je neuvěřitelné.
Odpovědět
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
3
VJ Avatar autora | 7.2.2018
Složením průměr, neměl jsem zrovna kačky, tak jsem sáhl po tomto :-) jinak od vás kupuji vitamíny, minerály apod. zásadně od Viridianu nebo Reflexu, složení je tam o dost lepší, určitě se vrátím k těmto produktům...

Hitec Nutrition

 

HiTec Nutrition je na trhu již od roku 1996. Prioritou společnosti je především zdravotní stav zákazníka, proto k výrobě  výrobků používají ty nejkvalitnější suroviny dovážené z celého světa. Základem pro vytvoření kvalitních receptů jsou výsledky nejnovějších poznatků a výzkumů. Vývoj se provádí pomocí nejmodernějších laboratorních přístrojů. Přísná kontrola kvality je zárukou bezpečnosti a účinnosti výrobků. HI TEC Nutrition je zárukou té nejvyšší kvality při dokonalé kombinaci současné technologie a vědecko-lékařských znalostí kvalifikovaných odborníků.

Značka HI TEC Nutrition je od počátku součástí společnosti PEAK PERFORMANCE PRODUCT S.A., která dodává na trh obdobné výrobky známé pod značkou PEAK. Obě značky spadají pod jednoho majitele, vyrábějí se ve stejných závodech, ze stejných surovin a za pomocí stejné technologie.