Complex Multivitamin 60 kapslí - expirace 12/2023

219 Kč
Skladem

Směs vitamínů a minerálů nejen pro sportovce. Tato směs je vhodná pro podporu správných funkcí organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Komplex vitaminů a minerálů

SizeAndSymmetry Complex obsahuje směs vitamínů a minerálů nejen pro sportovce. Tato směs je vhodná pro podporu správné funkce organismu. Jejich dodávka je prakticky nutná, a to i v kontrastu s dnešními průmyslově vyráběnými potravinami, ve kterých se obsah minerálních látek a vitamínů stále snižuje.

Vitamíny a minerální látky jsou pro nás v běžném životě velmi důležité. O to důležitější jsou pro sportovce. Pracují prakticky u všech dějů, které jsou ve vašem organismu, a to včetně anabolických pochodů, trávení a vstřebávání živin nebo v produkci energie. Jejich dodávka je tedy prakticky nutná, a to i v kontrastu s dnešními průmyslově vyráběnými potravinami, ve kterých se obsah minerálních látek a vitamínů stále snižuje. Komplexnost tohoto přípravku, tak jedna kapsle tohoto přípravku obsahuje kompletní zastoupení vitamínů rozpustných ve vodě, i vitamínů rozpustných v tucích. Tedy včetně B komplexu, vitamínu C, A, D nebo K. Vitamíny řady B jsou důležitým mediátorem metabolismu všech živin, jsou důležité pro vstřebávání určitých minerálních látek a podílejí se na energetickém metabolismu. V přeneseném slova smyslu jsou tak velmi důležitým hráčem nejen ve výživě vašeho těla a využití živin, například i pro tvorbu svalové hmoty, ale mohou také efektivně ovlivňovat vaši výkonnost v posilovně. Vitamín D3, obvykle najdete pouze odkaz na vitamín D, zde je přímo zastoupen ve své D3 formě, která je považována za nejúčinnější. Právě tato má vliv na váš imunitní systém, správou funkci svalů v tréninkovém procesu. Ovlivňuje také vstřebávání vápníku.

Zastoupení minerálních látek. I ty zde jsou v komplex těch nejnutnějších, a to od makroelementů jako vápník, hořčík, draslík nebo chlor, až k mikroelementům a stopovým prvkům. Právě ty jsou nejdůležitějšími hráči v procesu udržení osmotické rovnováhy, vstřebávání živin, tvorbě hormonů a správných funkcí svalové hmoty a procesu svalového stahu.

Nejdůležitějšími jsou v tomto procesu vápník, draslík i hořčík. Pro sportovce jedny z nejdůležitějších minerálních látek. Ty jsou navíc v běžné výživě zcela nedostatkovým „zbožím“, proto je jejich doplnění jasnou nutností, a to nejen ve sportovní výživě, ale také v běžné stravě. Jedna kapsle dokáže pokrýt až čtvrtinu z denní potřeby těchto mikroživin.

Stejně tak můžete těžit z výhodných forem minerálních látek, které ovlivňují hormonální produkci, jsou to zejména železo, mangan, zinek, měď, hořčík, draslík. Přeneseně řečeno, právě tyto minerální látky mohou být jazýčkem na vahách pro vaše svalové přírůstky, snižování tělesné hmotnosti nebo vhodné nastavení metabolismu. Najdete je v produktu v jejich organické i anorganické formě.

 

DÁVKOVÁNÍ:

Užívejte 1 kapsli ráno po jídle a 1 kapsli večer po posledním jídle. Zapijte dostatečným množství tekutiny.

 

Počet dávek v balení:

60 x 1 kapsle

 

Optimální doba užívání: 

 - ráno po jídle    

- večer po jídle

 

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

2 kapsle
vitamín C (kyselina askorbová) 60 mg
vitamín B3 (niacin) 20 mg
vitamín E  20 mg
vitamín B5  10 mg
vitamín B6 (pyridoxin) 2 mg
vitamín B2 (riboflavin) 1,7 mg
vitamín A 1,5 mg
vitamín B1 (thiamin) 1,5 mg
kyselina listová 400 mcg
beta karoten 30 mcg
biotin 30 mcg
vitamín K 25 mcg
vitamín D3 10 mcg
vitamín B12 6 mcg
vápník 162 mg
fosfor 109 mg
hořčík 100 mg
draslík 40 mg
chlor 36 mg
železo 18 mg
zinek 15 mg
mangan 2,5 mg
měď 2 mg
fluor 1,75 mg
bor 150 mcg
jod 150 mcg
chrom 25 mcg
molybden 25 mcg
selen 20 mcg
křemík 10 mcg

 

 

SLOŽENÍ:

Fosforečnan vápenatý, oxid hořečnatý, chlorid draselný, L-askorbová kyselina (vitamín C), DL-alfa-tokoferyl acetát (vitamín E), fumarát železnatý, nikotinamid (vitamín B3), oxid zinečnatý, D-pantothenát vápenatý (vitamín B5), jodid draselný, retinyl acetát (vitamín A), síran manganatý, fluorid draselný, cholekalciferol (vitamín D3), oxid měďnatý, pyridoxin hydrochlorid (vitamín B6), thiamin hydrochlorid (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), boritan sodný, fytomenadion (vitamín K), kyselina listová, chlorid chromitý, kyanokobalamin (vitamín B12), molybdenan sodný, selenan sodný, beta karoten, D-biotin, oxid křemičitý, selen

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Není určeno pro děti, mladistvé, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
KV Avatar autora | 22.11.2022
Jsem s tímto multivitaminem spokojený, stejně tak se službami obchodu fitnessprotebe. Děkuji

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

sizeandsymmetry logo

SizeAndSymmetry je velmi zajímavý výrobce sportovní výživy. Jeho nabídka není příliš široká, ale kvalitou a smysluplným složením snadno předčí většinu výrobců na dnešním trhu se sportovní výživou. Sizeandsymmetry Body Sport Nutrition je německá značka registrovaná firmou Trademarc Gmbh. Výrobce: Trademarc GmbH, Müllerstraße 10, 80469 Mnichov, Německo. Distributor: Sizeandsymmetry, David Slabý, Luleč 33, 683 03 Luleč, CZ.