Nexgen® PRO 90 kapslí

ZdarmaZdarma 599 Kč –17 %
nexgenpro
599 Kč –17 % 499 Kč
Skladem

Špičkový multivitamín, multiminerál a antioxidant pro nejnáročnější uživatele! Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Reflex Nutrition Nexgen Pro je špičkový multivitamín, multiminerál a antioxidant. Nový Nexgen® PRO obsahuje optimální množství hořčíku, vitamínů K2-MK7, D3, chelátů a dalších účinných ergogenů.

Sofistikovaná formulace jednotlivých složek, čistota, účinnost, kvalita a minimum pojiv (volně ložený, nelepený prášek ve formě kapsli) je garancí maximální využitelnosti. Denní dávka je na základě nejnovějších poznatků o využitelnosti vitamínů, minerálů a antioxidantů (některé vitamíny tělo nedokáže skladovat), rozdělena do tří průběžných dávek, tak aby bylo tělo zásobeno rovnoměrně během dne!

 

Obsahuje 53% doporučené denní dávky nejdůležitějšího minerálu všech špičkových atletů - hořčíku.

Nexgen® PRO obsahuje 200mg hořčíku v denní dávce a to v jedné z nejlépe biodostupných forem - hořečnaté soli kyseliny citronové.

 

Nejdokonalejší vitamín K2 (MK7) v naturální formě!

Nexgen PRO je jediným multivitamínem v celosvětovém měřítku, který nabízí biologicky aktivní formu vitamínu K2-MK7, vyrobeného fermentační technologií a ne levný syntetický vitamín K1. Některé multivitaminy mohou obsahovat formu K2-MK4, ale tato forma není zdaleka srovnatelná s formou K2-MK7, která nabízí nejvyšší biologickou aktivitu a biodostupnost v rámci všech forem vitamínu K, ale patří také cenově k těm nejdražším formám mezi vitamíny. 

 

Obsahuje 1000% doporučené denní dávky vitamínu D3 

Nexgen PRO dodává tělu 50mcg (2.000 IU) vitamínu D
 

 

Unikátní antioxidační štít: 
 

  • DeltaGold® tokotrienoly
  • Lyc-O-Mato®, ( naturální lykopen )
  • BIOLUT™ lutein esters, ( luteinové estery )
  • Extrakt z hroznových semínek ( Proanthokyanidiny )
  • 95% Extrakt ze zeleného čaje (Polyfenoly a katechiny)
  • Selenium SeLECT® 
  • Naturální Koenzym Q10

 


Aditivum minerálů ve formě chelátů – nejdražší forma minerálů, maximální využitelnost

Vybrané minerály: zinek, měď, mangan, molybden a chrom jsou zastoupeny v exkluzivní formě chelátu. Chelát představuje vazbu minerálu na dva „nosiče“ obvykle aminokyseliny, kdy je sevřen v tzv. kleštích (chelát = kleště) ve smyslu: AMINOKYSELINA – MINERÁL – AMINOKYSELINA. Chelát, tedy jinými slovy znamená vazbu jednoho minerálu na dvě aminokyseliny, či méně často organické kyseliny. Tím se cheláty značně liší od standardních organických a anorganických forem. Chelát představuje tedy speciální organickou formu minerálu, ve které je minerál zabudován v listech rostlin a dalších organizmů (viz. špenát, salát atd.). Z tohoto důvodu je tato forma pro náš organizmus z hlediska vstřebávání a využití nejvhodnější. 

 

Obsahuje kompletní B komplex včetně methylkobalaminu

B vitamíny jsou rozpustné ve vodě a tělo je nedokáže skladovat do zásoby, to je jedním z primárních důvodů, proč se Nexgen PRO dávkuje 3 x denně s jídlem. Nexgen PRO navíc obsahuje bioaktivní formu vitamínu B 12 methylkobalamin.

 

Obsahuje pro-biotické kultury Lactospore®

S každou denní dávkou Nexgen PRO přijímáte stejné množsví probiotických kultur jako v jednom živém jogurtu.


 


DÁVKOVÁNÍ:

Dávkujte 1 kapsli denně s jídlem. (Pozn.: Dávkování upraveno dle legislativy ČR. Originální etiketa výrobce doporučuje 1 kapsli 3 x denně s jídlem).

 

Počet dávek v balení:

90 x 1 kapsle
 
 
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 Počet dávek v balení: 90
 v 1 kapsli
 % DDD** 
 Vitamín A 
 266,6 μg RE
 33 %
 Vitamín D3 
 16,6 μg
 333 %
 Vitamín K2
 25 μg
 33 %
 Vitamín C
 66,6 mg
 83 %
 Vitamín B1 (thiamin hydrochlorid)
 6,6 mg
 606 %
 Vitamín B2 (riboflavin)
 6,6 mg
 476 %
 Niacin (nikotinamid)
 6,6 mg NE
 41,6 %
 Vitamín B6
 6,6 mg
 476 %
 Kyselina listová 
 200 μg
 100%
 Vitamín B12 
 33,3 μg
 1333%
 Biotin
 50 μg
 100%
 Kyselina Pantothenová
 6,6 mg
 111%
 Hořčík 
 66,6 mg
 17,6%
 Zinek 
 5 mg
 50%
 Měď 
 333,33 µg
 33%
 Mangan 
 0,33 mg
 16,6%
 Selen 
 18,3 μg
 33%
 Chrom 
 33,3 μg
 83%
 Bór 
 0,66 mg
 
 Cholin
 6,6 mg
 
 Koenzym Q10
 3,3 mg
 
 Proanthokyanidiny 
 30 mg
 
 Polyfenoly
 30 mg
 
 Inositol
 6,6 mg
 
 Luteinové estery 
 3,3 mg
 
 Lykopen (Lyc-O-Mato®)
 1 mg
 
 Piperin (BioPiperin®)
 1,66 mg
 
 Quercetin
 6,6 mg
 
 Vitamín E (tokotrienoly Deltagold®)
 3,3 mg
 
 Bacillus coagulans (LactoSpore®)
 33 x 106 spór
 
 Lactobacillus Acidophilus
 83 x 10KTJ
 
 Bifidobacterium Bifidum
 83 x 10KTJ
 
 Lactobacillus Rhamnosus
 83 x 106 KTJ
 

 

 

**% DDD – % doporučené denní dávky

 SLOŽENÍ:

 

V 1 želatinové kapsli (želatina, barvivo oxid železitý): hořčík (Hořečnaté soli kyseliny citronové, bisglycinát hořečnatý), vitamín C (kyselina L-askorbová), plnidlo mikrokrystalická celulóza, extrakt ze zeleného čaje, extrakt z hroznových semínek, zinek (bisglycinát zinečnatý), cholin (L-cholin bitartrát), Lykopen (Lyc-O-Mato®), vitamín K2 (Menachinon-7 (K2VITAL® Delta)), kvasnice obohacené selenem, vitamín E (extrakt orelaníku barvířského (Bixa orellana) bohatý na tokotrienoly Delta Gold®), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), quercetin dihydrát, niacin (nicotin- amid), vitamín B6 (pyridoxin-hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín D3 (cholekalciferol), inositol, vitamín B1 (thiamin-hydrochlorid), bór (boritan sodný), protispékavá látka (stearát hořečnatý, křemičitan vápenatý, oxid křemičitý) Bacillus coagulans (LactoSpore®), luteinové estery, měď (bisglycinát měďnatý), koenzym Q10 (ubidekarenon), vitamín A (retinyl-acetát), mangan (bisglycinát manganatý), piperine (BioPerine®), Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacterium Bifidum, Lactobacillus Rhamnosus, chróm (pikolinát chromitý), kyselina listová (kys.pteroylmonoglutamová), D-biotin, vitamín B12 (methyl kobalamin).


 
 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Komplex vitamínů, minerálů a kultur LactoSpore®. Dodržujte doporučený postup dávkování! Nevhodné pro děti a mladistvé do 16 let. Není určeno pro těhotné a kojící ženy, konzultujte s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém místě. Nevhodné pro vegetariány. Suroviny mohou pocházet ze zemí mimo VB.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition

• Inovační technologie
• Nejvyšší rating použitých surovin
• Vyrobeno ze 100% zelené energie
• Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
• Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
• Nezávislé testování na nepřítomnost látek dopingové povahy
• Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
KZ Avatar autora 6.7.2019 15:31
Dobrý den, zajímá mne jak je to s dávkováním Nexgen Pro - držet se raději oficiálního od výrobce nebo toho českého upraveného?
Odpovědět
F Avatar autora 6.7.2019 15:32
Dobrý den, v případě vysoké fyzické aktivity bych se držel originálu. Pokud jde jen o nějaké preventivní užívání multivitamínu, tak celkem postačí i ta jedna kapsle denně.
DM Avatar autora 13.2.2019 20:52
Dobrý den, je možné Nexgen pro užívat společně s kreatinem, bcaa a bulharským tribulem?
Odpovědět
F Avatar autora 13.2.2019 20:52
Dobrý den, všechny uvedené produkty můžete bez obav užívat společně.
PN Avatar autora 29.12.2018 10:52
Dobrý den, užívám od vás již výrobky Vemoherb Tribulus Terrestris a Vemoherb Ecdysterone, které si nemůžu vynachválit. Teď v zimním období chci zařadit ještě kvalitní multivitamín a bylo mi doporučeno zkusit tento Reflex Nexgen Pro, zároveň jsem četl hodnocení a zkušenosti ostatních uživatelů vypadají výborně. Potřebuji ale vědět, jestli není nějaký problém, když budu všechny tři výrobky užívat současně. Děkuji za odpověď předem.
Odpovědět
F Avatar autora 29.12.2018 10:54
Dobrý den pane Nováku, všechny tyto výrobky spolu užívat můžete, navzájem se nijak neovlivňují.
JK Avatar autora 13.8.2018 19:30
Dobrý den, všiml jsem si, že se u Nexgenu změnilo v popisku dávkování. Dříve se uvádělo 3 x denně jedna kapsle, nyní je již 1 kapsle 1 x denně - to se mi zdá nějak málo. Jak bych měl prosím tedy nexgen dávkovat? Sportuji opravdu hodně, jak silově, tak vytrvalostně.
Odpovědět
F Avatar autora 13.8.2018 19:34
Dobrý den, jedná se o případ, kdy česká legislativa upravila dávkování. Přímo výrobce doporučuje 3 x denně 1 kapsli tak, jak bylo uváděné dříve (ráno, v poledne, večer). Jak se rozhodnete dávkovat, je samozřejmě na Vás. Osobně více důvěřuji výrobci.
IK Avatar autora 23.6.2018 12:33
Dobrý den, je tento multivitamín vhodný i pro dospělé nesportovce na podporu imunity a vitality?
Odpovědět
F Avatar autora 23.6.2018 12:35
Dobrý den, ano, můžete užívat i když nesportujete. Mohlo by Vám stačit i menší dávkování - např. 1 kapsle ráno, 1 kapsle večer - vždy s jídlem pro optimální využití všech látek.
TK Avatar autora 13.5.2018 17:47
Dobrý den, vidím v dávkování, že se doporučuje 1 kapsle denně - dle české legislativy...originální dávkování bylo 3 kapsle denně. Byl jsem zvyklý užívat Nexgen již dříve a vždy se brali 3 kapsle. Mohu v tomto dávkování pokračovat nebo se ve složení něco změnilo, co by 3 kapslím denně bránilo? Díky
Odpovědět
F Avatar autora 13.5.2018 17:50
Dobrý den, produkt je stále stejný, to jen legislativa je nyní taková jaká je. Přímo od výrobce jsou doporučené 3 kapsle denně rozložené do tří dávek - ráno, v poledne, večer. Toto dávkování považuji za optimální. Záleží zda chcete produkt užívat dle doporučení výrobce (tedy někoho, kdo produkt reálně tvoří a ví o něm vše) nebo dle někoho, kdo v ČR píše zákony :-)
PK Avatar autora 4.4.2018 20:25
Dobrý den, je tento multivitamín i pro dospělé nesportovce jen pro podporu imunity?
Odpovědět
F Avatar autora 4.4.2018 20:26
Dobrý den, ano, produkt je vhodný pro každého, kdo potřebuje doplnit vitamíny a minerály.
OK Avatar autora 13.2.2018 21:18
Dobrý den, mám dvě otázky ohledně Nexgen Pro... 1) pokud užívám tento multivitamín, je nutné doplňovat ještě nějaké vitamíny zvlášť nebo stačí pouze NExgen Pro? (jsem průměrně aktivní jedinec, ne vyloženě vrcholový sportovec), 2) je možné užívat tento produkt dlouhodobě nebo se musí dávat nějaké pauzy v užívání? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 13.2.2018 21:19
Dobrý den, Nexgen Pro je velmi komplexní, takže pokud nemáte nějaké zvláštní potřeby, stačí jen tento produkt. Užívání je možné dlouhodobě bez pauzy.
JK Avatar autora 20.12.2017 14:39
Moje zkušenost je pozitivní, určitě lepší imunita, celkově se cítím líp. Doporučuji brát opravdu s jídlem, jak je doporučeno. Vždy když jsem dal nalačno, bylo mi špatně.
Odpovědět
RN Avatar autora dávkování 10.10.2017 22:15
Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda při mé váze a výšce (48 kg/165 cm) budou stačit dvě kapsle nexgen pro během dne nebo zda je opravdu potřeba užívat 3 kapsle jak je doporučené v popisku. Žádné jiné vitamíny ani minerály nepoužívám.
Odpovědět
F Avatar autora 10.10.2017 22:18
Dobrý den, ve Vašem případě budou opravdu stačit ty dvě kapsle, ideálně ráno a večer, vždy s jídlem.
H Avatar autora super 7.11.2016 19:24
Nejlepší doplněk obsahující vitamíny, minerály a další látky přírodního původu, který znám! Při pravidelném užívání pozoruji zlepšení zubů, pleti, nálady a celkově mám víc energie :-) Mimořádná kvalita!!! Doporučuji všem!
Odpovědět
MJ Avatar autora NEXGEN PRO 2.11.2016 14:22
Jak jednou koupíš, nechceš už jiný. Naco si brát 10 různých vitamínů, když máš vše v jednom, navíc v DDD? Já si kupuji už jen tento!
Odpovědět
M Avatar autora Zadržování vody v těle 31.8.2016 21:09
Dobrý den prosím Vás chtěla bych se zeptat bylo mi zjištěno že mi v těle chybí minerály a tudíž mé tělo zadržuje vodu. Myslíte že tyto kompletní vitamíny a minerály mi pomohou s tímto problémem ? Děkuji za odpověď Markéta
Odpovědět
F Avatar autora Re: Zadržování vody v těle 1.9.2016 10:14
Dobrý den, pomoci tento produkt může. Pokud ale víte, které konkrétní minerály Vám chybí, možná by byla lepší varianta, zaměřit se přímo na jejich samostatný příjem ve větším množství, než je obsaženo právě v Nexgen Pro.
P Avatar autora 12.7.2016 18:43
je trochu dražší, ale jeho složení a kvalita je skvělá .. určitě doporučuji
Odpovědět
Avatar autora 19.2.2016 10:30
Dobrý den. Jsem na důchodu a 6 let se zabývám medicínou a léčením civilizačních nemocí svých kamarádů a známých. Přípravek Nexgen PRO je vynikající formou pro udržování a regeneraci lidského organizmu. Dokáže nahradit i některé preparáty z lékáren, které mají škodlivé přísady a jeho zajímavá forma složení odpovídá potřebám lidského organizmu. Myslím si, že by lidé měli brát Nexgen PRO i preventivně několikrát do roka. Ze skušeností vím, že připravek pomáhá minimalizovat určitou část civilizačních chorob a tím prodlužuje lidem život s menšími subjektivními potížemi - a tím vylepšuje zdravotní stav. Nedávno jsem tento přípravek doporučil mému kamarádovi do Tábora a ten si objednal rovnou 6 balení. Nebudu vyjmenovávat co všechno Nexgen PRO dokáže, ale jedno je jisté že funguje a řadí se tím mezi vynikající alternetivní doplňky, které pomáhají k regeneraci lidského organizmu. Přeji hezký den J.H.
Odpovědět
T Avatar autora Číslo 1 19.2.2016 10:27
Ze všech vitaminových přípravků na trhu je kombinace složení NexgenPRO nejlepší na trhu! Vždy ho doporučím všem svým přátelům, vyznávající aktivní životní styl, když se mě ptají na doporučení komplexního vitamínu.. Reflex Nutrition vytvořil úžasný doplněk stravy, který doslova změnil mé sportovní výkony! Za zmínění stojí že obsahuje surovinu jako je Albion, což je patentovaný minerál super kvality.. Vyzkoušej a pochopíš :) Teodor
Odpovědět
P Avatar autora DDD 29.9.2015 13:18
Dobrý den, jak mám rozumět u Nexgenu Pro doporučeným denním dávkám, když v tabulce je uvedeno např. u vitamínu B12, že je to 10000% DDD. To jako že xkrát překročím doporučenou denní dávku? Pokud ano, nebude nějaký problém v příjmem vitamínů? Děkuji za odpověď
Odpovědět
F Avatar autora Re: DDD 29.9.2015 14:07
Dobrý den Pavlo, ano, je to přesně tak, jak píšete. Dávky některých složek jsou podstatně vyšší než je DDD. DDD neurčujte optimální dávku, ale vlastně nejnižší hranici, která je pokládána za nezbytnou. Za bezpečnou dávku se považuje obecně několikrát vyšší než je DDD, takže se nemusíte bát. Vitamíny rozpustné ve vodě se při nadbytku vyloučí močí. Vitamíny rozpustné v tucích mohou být při extrémních dávkách nebezpečné, ale výrobek určitě není navržen tak, aby někoho ohrožoval na zdraví. Navíc jedná se o produkt, který je určený především pro aktivní sportovce, kteří mají potřebu vitamínů, minerálů a dalších látek vyšší.
Avatar autora Re: Re: DDD 29.9.2015 14:16
Děkuji, objednávám :-)
B Avatar autora 28.3.2015 19:45
Dobrý večer, chci se poptat - všimla jsem si, že balení vypadá trošku jinak, než bývalo, jedná se o stejný produkt nebo se nějak měnilo třeba i složení nebo tak? Děkuji, Beta
Odpovědět
F Avatar autora Re: 28.3.2015 20:43
Dobrý večer, složení je stejné, je to pouze změna designu obalu.
A Avatar autora 3.2.2015 16:11
Zdravím, je užívání těchto vitamínů nějak omezené věkem? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora Re: 3.2.2015 16:17
Dobrý den, pokud se nejedná vyloženě o děti, tak je možné je užívat v každém věku.
Avatar autora 13.12.2014 16:06
dobrý den, mám přítele, který trénuje 5-6 x do týdne, chci pro něj k vánocům nějaký multivitamin. dívala jsem se, že má doma ten nexgen, může užívat tady ten nexgen pro místo toho? četla jsem různé diskuze a vždycky vychvalovali hlavně tento. no prostě jde mi o to, abych mu nekoupila něco, co nemůže nebo tak, děkuji, andrea
Odpovědět
F Avatar autora Re: 13.12.2014 16:08
Dobrý den, nemusíte se bát. Nexgen Pro je taková silnější verze. Určitě bude spokojen.
A Avatar autora 13.9.2014 16:45
Dobrý den, můžete mi prosím odpovědět na moji otázku - každý rok mám v zimě problémy s nachlazením, pořád nějaké kašlaní, rýma atd. Vzhledem k tomu, že zima se blíží, tak bych rád opravdu pořádný multivitamín. Podle komentářů se mi tento zdá velmi dobrý i podle složení. Můžete mi to potvrdit nebo případně doporučit jiný. Děkuji, Aleš
Odpovědět
F Avatar autora Re: 13.9.2014 16:53
Dobrý den, můžu Váš dojem jedině potvrdit. Opravdu těžko hledat složením lepší multivitamín. Určitě ho doporučujeme.
IK Avatar autora 5.7.2014 16:37
Dobrý den, pokud budu používat tento produkt, je v něm vše co potřebuji a už se nemusím o žádné další vitamíny a minerály starat?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 5.7.2014 17:01
Dobrý den, pokud nemáte zvýšenou potřebu nějakého vitamínu nebo minerálu, pak Nexgen Pro bohatě pokryje Vaši potřebu. Lepší výrobek v této kategorii těžko hledat.
J Avatar autora 10.5.2014 13:24
Trénuji 6-7x týdně, stačí mi Nexgen? nebo radši opravdu tento Nexgen Pro. Nejsem profesionální sportovec, děkuji
Odpovědět
F Avatar autora Re: 11.5.2014 07:15
Dobrý den, Nexgen by měl být vyhovující. Pokud to finance dovolí, zvolil bych Nexgen Pro, ale nutnost to určitě není.
HV Avatar autora 1 8.2.2014 18:18
taky jiný už ani nekupuju
Odpovědět
MS Avatar autora 29.1.2014 11:37
asi nej, co je na trhu
Odpovědět
5
15x
4
13x
3
7x
2
4x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
4
MK Avatar autora | 29.10.2019
jsem spokojená
5
JV Avatar autora | 23.10.2018
Zkoušel jsem i jiné multivitaminy ale opravdu spokojený jsem až s nexgen pro. Za mě rozhodně TOP
5
Avatar autora | 6.6.2018
Skvele vitaminy...doporučuji ????
5
JS Avatar autora | 18.4.2018
Používám již řadu let, na lepší vitamíny s minerály jsem nikdy nenarazil.
5
JH Avatar autora | 9.4.2018
Užívám opakovaně, - a měli by ho užívat ti, kteří mají problémy s cévním systémem a skeletární soustavou těla. O prospěšnosti tohoto produktu jsem přesvědčen a doporučuji - zejména starším osobám...
5
J Avatar autora | 8.7.2017
tady není o čem, prostě top produkt, který nemá konkureci mezi ostatními multivitamíny
5
P Avatar autora | 15.6.2017
Nejlepší vitamíny a minerály, které vaše tělo potřebuje. Užívám opakovaně!
5
Avatar autora | 11.3.2017
+ Nejlepší multivitamín pro sportvce.
- nic

reflex nutritionBritská společnost Reflex Nutrition je jedním z předních evropských leaderů v oblasti seriózních inovací a funkční sportovní výživy. Produkty značky Reflex Nutrition náleží bez nadsázky v celosvětovém měřítku k tomu nejlepšímu na trhu. Všechny produkty jsou vyrobeny pouze z prvotřídních surovins minimalizací sladidel a aditiv, v souladu s normami kvality ISO9001, jsou nezávisle testovány na obsah zakázaných a dopingových látek (HFL/ DOPING FREE) a v každé šarži testovány na obsah bílkovin dle norem kvality ISO17025. Vlastní výrobní park společnosti - Reflex Nutrition Science Park je založen na 100% technologii zelené energii, kterou zajišťují vlastní větrné turbíny a solární kolektory.