Multi Vitamins & Minerals BIO 60 tablet (Multivitamíny a minerály)

Novinka Tip
Značka: Purasana
499 Kč 1 386 Kč / 100 g
skladem

Přírodní doplněk stravy v bio kvalitě určený pro celkovou podporu fyzické i psychické kondice a obranyschopnost organismu. Obsahuje výhradně rostlinné složky zaměřené na posílení všech oblastí těla. Multi-Vitamins & Minerals tak může být užitečným pomocníkem pro každého, kdo hledá účinnou a zároveň i k tělu šetrnou podporu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Purasana Multi-Vitamins & Minerals je přírodní doplněk stravy v bio kvalitě určený pro celkovou podporu fyzické i psychické kondice a obranyschopnost organismu. Obsahuje výhradně rostlinné složky zaměřené na posílení všech oblastí těla.
 
Zajímavostí je přírodní forma tablet, které jsou vyrobeny pomocí patentované složky vyrobené pouze z rýže.
 
 
 
Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
 
- Celkovou podporu fyzické i psychické kondice
- Podporu obranychopnosti těla
 
 
 
Nová řada Clean & Green
 
Řada Clean & Green zahrnuje doplňky stravy vyrobené ze 100% rostlinných složek, bez chemických aditiv, pojiv, lepidel, bez GMO složek a výhradně v kvalitě BIO. Jsou určené pro každodenní užívání a pro každého hledajícího účinnou přírodní podporu. Jsou také zabalené v recyklovatelných obalech, které lze bez problémů biologicky rozložit.
 
 
Jak drží tablety pohromadě?
 
V tabletách nejsou absolutně žádná chemická pojiva ani plnidla. Namísto oxidu křemičitého a fosforečnanu vápenatého je použitá patentovaná složka Nu-FLOW® vyrobená pouze z pomletých rýžových slupek. Namísto stearátů, sojového lecitinu a chemických plnidel je použitá patentovaná složka Nu-RICE® vyrobená pouze z rýžových otrub.
 
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
2 tablety denně před jídlem, dostatečně zapijte.
 
Počet denních dávek v balení:
 
30 x 2 tablety
 
.
 
NUTRIČNÍ HODNOTY:
 
 
 2 tablety (denní dávka)
 Vitamín A
 284 μg (31 % RHP)
 Thiamin
 0,72 mg (65 % RHP)
 Riboflavin
 0,72 mg (51 % RHP)
 Niacin
 4,3 mg (27 % RHP)
 Kyselina pantothenová
 1,1 mg (18 % RHP)
 Vitamín B6
 1,1 mg (78 % RHP)
 Kyselina listová
 180 μg (90 % RHP)
 Vitamín B12
 1,44 μg (57 % RHP)
 Vitamín C
 27 mg (34 % RHP)
 Vitamín D
 5,5 μg (108 % RHP)
 Vitamín E
 5,3 mg (44 % RHP)
 Vitamín K
 32,4 μg (43 % RHP)
 Zinek
 1,8 mg (18 % RHP)
 Mangan
 0,34 mg (18 % RHP)
 Železo
 6,5 mg (46 % RHP)
 Chrom
 14,4 μg (36 % RHP)
 Jód
 54 μg (36 % RHP)
 Měď
 0,18 mg (18 % RHP) 
 Molybden
 10,8 μg (21 % RHP)
 
RHP – referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek
 
 
 
SLOŽENÍ:
 
Inulin*, mix rostlinných extraktů* obsahující vitamíny a minerály [moringa list (Moringa oleifera), mrkev (Daucus carota), annato plod (Bixa orellana), rýžové otruby, kari, bazalka pravá list (Ocimum basilicum), bazalka indická list (Ocimum tenuiflorum), citronová kůra (Citrus limon (L.) Osbeck), špenát list (Spinacia oleracea), petržel list (Petroselinum crispum), amla plod (Phyllantus emblica), zelený čaj list (Camelia synensis), shiitake (Lentinula edodes), lišejník (Cladonia rangiferina)], rýžový protein*, rýžové otruby*, rýžový extrakt* (Oryza sativa).
 
* BIO kvalita.
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy v BIO kvalitě. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí.
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
BV Avatar autora 5.8.2019 19:09
Dobrý den, moc se mi líbí tento multivitamín - krásné čisté složení. Užívám již samostatně vitamin C a chci se zeptat, jestli ho mohu používat nadále společně s tímto multivitamínem nebo bych měla přestat a čerpat pouze z tohoto. Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 5.8.2019 19:10
Dobrý den, nevím, co máte za vitamin C, ale dle mého názoru můžete užívat společně. V tomto produktu není zase tak vysoké množství vitaminu C, že by to měl být problém.
MB Avatar autora 3.7.2019 20:34
Dobrý den, je možné tento multivitamín doplnit ještě samotným vitamínem K, kterého bych chtěl brát vyšší dávku, než je obsažená zde?
Odpovědět
F Avatar autora 3.7.2019 20:35
Dobrý den, jasně, můžete doplňovat cokoliv obsažené v tomto multivitamínu ještě samostatně, pokud máte potřebu a dávky nebudou příliš velké.
MZ Avatar autora 14.5.2019 19:15
Dobrý den, mám užívat tohoto multivitamínu ty dvě tablety naráz nebo raději nějak rozdělit v průběhu dne?
Odpovědět
F Avatar autora 14.5.2019 19:16
Dobrý den, doporučuji užívat ráno a večer, vždy s jídlem.
AV Avatar autora 28.4.2019 12:17
Dobrý den, můžete mi prosím srovnat tento multivitamín s Reflex Nexgen? Výhody, nevýhody?
Odpovědět
F Avatar autora 28.4.2019 12:20
Dobrý den, základní rozdíl je, že tento multivitamín je čistě přírodní, což Nexgen není. Na druhou stranu Nexgen zase obsahuje vyšší dávky některých vitamínů, minerálů...co je výhodnější, musí každý posoudit sám. Osobně bych tento multivitamín od Purasany doporučoval široké populaci a Nexgen především sportovcům, kteří mají vyšší potřeby příjmu obsažených látek.
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Multi Vitamins & Minerals BIO 60 tablet (Multivitamíny a minerály) Multi Vitamins & Minerals BIO 60 tablet (Multivitamíny a minerály)
5
MK Avatar autora | 2.3.2019
Požívám střídavě s jiným multivitamínem (nexgen pro) - ten má vyšší obsah látek, tento je zase přírodní, což beru jako velké plus.
Multi Vitamins & Minerals BIO 60 tablet (Multivitamíny a minerály) Multi Vitamins & Minerals BIO 60 tablet (Multivitamíny a minerály)
5
LH Avatar autora | 25.2.2019
Hodnotím tento multivitamín velmi kladně z důvodu, že má vyloženě přírodní složení a nejedná se o látky někde z laboratoře. To pro mě bude vždy přijatelnější varianta.

PURASANA_LOGO

Purasana je renomovaná belgická značka s tradicí od roku 1977. Dobré jméno, jasný původ a vysoká kvalita produktů zaměřených na wellness a zdravý životní styl, tak lze jednoduše charakterizovat přímého výrobce značky Purasana, společnost Biovita NV. Naprostá většina sortimentu je v certifikované kvalitě BIO.