Fitness masážní válec Mix Roll Single - oranžový

442 Kč
skladem

Uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů. Použité byly odolné materiály a tak válec snese i vysoké zatížení bez poškození. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fitness masážní válec Spokey Mix Roll Single využijete před, během i po tréninku. Skvěle také poslouží během regenerace.  Uvolňuje napjaté svaly, zvyšuje průtok krve, zvyšuje rozsah pohybu a snižuje riziko přetížení a zranění svalů. Použité byly odolné materiály a tak válec snese i vysoké zatížení bez poškození. 


Trénujete často? Rádi cvičíte na 200 %? Pamatujte, že svaly potřebuji regeneraci, kterou jim můžete dopřát pomocí fitness válce. Válcování je druh myofasciální automasáže, díky které uvolníte napjaté svaly a fascie. Taková masáž s využitím fitness válce obnovuje svalovou tkáň, připravuje tělo na další trénink, a hlavně snižuje riziko zranění! S fitness válcem Spokey MIX ROLL SINGLE si můžete zpestřit každodenní trénink a zapojit tak do práce svalové partie, na kterých vám opravdu záleží.

Postarejte se o své svaly před, během a po tréninku

Díky používání rehabilitačního válce Spokey MIX ROLL SINGLE před, během a po tréninku budou svaly pracovat plynuleji, což přináší nespočet zdravotních benefitů - zvyšuje se průtok krve, zvyšuje se rozsah pohybů a snižuje se riziko přetížení a zranění svalů. Roller je produkt, který může ovlivnit váš trénink. Lze jej využívat k urychlení regenerace a uvolnění masírovaných svalů.

Roller a masér v jednom

Fitness válec Spokey MIX ROLL SINGLE je vyroben z pěny EVA, PVC a PE, díky čemuž neabsorbuje vlhkost a snadno se udržuje v čistotě. Jeho struktura je tvořena speciálními masážními výstupky. Malé rozměry válce umožňují jeho snadnou úschovu a transport.

PARAMETRY:

- tvrdost: hard                    
- materiál: EVA, PVC, PE                      
- rozměry: 45 x 14 cm

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
PA Avatar autora | 9.11.2022
Přesně to, co jsem hledal, cvičení s rollerem je fajn.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek