Glutamine Core 320 tablet

499 Kč
do 3 dnů

Tabletová forma l-glutaminu - aminokyseliny, která hraje klíčovou roli v celé řadě oblastí. Mezi sportovci je glutamin pro své účinky dobře známý a velmi oblíbený.

Detailní informace

Detailní popis produktu

1 000 mg čistého glutaminu v každé tabletě

Glutamin je mezi jedním z nejoblíbenějších suplementů napříč celým trhem. Dnes již neplatí pravidlo, že glutamin patří pouze do kulturistiky a fitness zóny. Funkce glutaminu je nenahraditelná při každém sportu, ať už se jedná o lehkou atletiku či naopak energeticky náročnější sporty. 

Chevron Nutrition nabízí glutamin ve formě tablet, kdy každá tableta obsahuje 1000 mg glutaminu a tak je dávkování velmi jednoduché. Další variantou je zvolit sypký glutamin, který jednoduše rozmícháte ve vodě, proteinu apod. V obou případech získáte skvělou podporu svého sportovního snažení.

 

DÁVKOVÁNÍ:

  • Denní dávku glutaminu 20 g se doporučuje rozdělit do 4 dávek a ty přijímat v průběhu dne.
  • Glutamin je možné kombinovat před i po tréninku s kreatinem, větvenými aminokyselinami (BCAA), nebo kdykoliv během dne s proteinovým nápojem.
  • Užívání společně s kreatinem je obzvláště výhodné, obě látky mají společně synergický efekt, tedy glutamin umocňuje účinnost kreatinu a naopak.
  • Vyzkoušejte dávku glutaminu a kreatinu 30 minut před a 15 minut po cvičení.

 

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE:

v 1 tabletě
L-glutamin 1000 mg

 

 

SLOŽENÍ:

 L-glutamin, plnidlo - mikrokrystalická celulóza (e460), protispékavá látka: stearan hořečnatý (e470b), fosforečnan vápenatý (e341)

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Tento doplněk stravy by neměl nahrazovat pestrou stravu. Užití tohoto produktu konzultujte předem se svým lékařem. Výrobek není určen pro těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nekonzumujte, pokud bezpečnostní těsnění pod víčkem je poškozené nebo chybí. Skladujte v chladu a suchu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

chevron nutrition logo

Výrobce Chevron Nutrition nabízí celou škálu sportovní výživy a doplňků stravy. Jedná se o mladou českou firmu, která vznikla v roce 2017 a v roce 2020 představila první své produkty světu. Složení produktů osloví širokou populaci včetně profesionálních sportovců.