CREATEC 1500 120 kapslí

597 Kč
skladem

Kombinace kreatinu HCl a kreatin magnapoweru (hořčík kreatin chelát). Díky této kombinaci je dosaženo o 60 % větší efektivnosti a využitelnosti pro tělo než u klasického kreatin monohydrátu. To vše navíc bez nežádoucích účinků, které se mohou vyskytnout při užívání kreatin monohydrátu (nevolnost, trávicí problémy, zbytečná retence vody atd).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Createc 1500 od výrobce Adapt Nutrition obsahuje kombinaci kreatinu HCl a kreatin magnapoweru (hořčík kreatin chelát).

Díky této kombinaci je dosaženo o 60 % větší efektivnosti a využitelnosti pro tělo než u klasického Kreatin monohydrátu. Znamená to tedy, že pro stejný účinek je možné užívat menší dávky. To vše navíc bez nežádoucích účinků, které se mohou vyskytnout při užívání kreatin monohydrátu (nevolnost, trávicí problémy, zbytečná retence vody atd).

Kreatin Magnapower je čistý kreatin navázaný na hořčík v chelátové formě. Hořčík je nezbytný pro syntézu ATP a spolu s kreatinem vytváří transportní systém působící stejně efektivně jako kreatin hydrochlorid, avšak už při mnohem menší dávce.
 
Hořčík má alkalickou (zásaditou) povahu, proto v zažívacím traktu funguje tak, že zmírňuje kyselé prostředí a chrání kreatin, který zůstává aktivní a nerozpadá se na nepotřebný kreatinin. Kreatin HCL + hořčík kreatin chelát také nemají žádné vedlejší účinky v podobě zažívacích problémů.

 

 Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

- Růst svalové hmoty
- Alternativu klasickému kreatin monohydrátu

 

 

DÁVKOVÁNÍ:

2 kapsle před tréninkem a další 2 kapsle ihned po tréninku. Můžete také užívat mezi jídly v netréninkové dny. Nepřekračujte dávku 4 kapsle denně!

 

Počet dávek v balení:

60 x 2 kapsle

 

Optimální doba užívání:

- před tréninkem    

- po tréninku

 

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE: 

 
 2 kapsle (1 dávka)
 Kreatin hydrochlorid
 1500 mg
 Astragin®
 50 mg

 

 

SLOŽENÍ:

 Ve 2 želatinových kapslích: kreatin hydrochlorid, Astragin® (astralagus a ženšen), stearát hořečnatý.

 

UPOZORNĚNÍ:

Doplněk stravy. Může obsahovat stopy mléka, lepku a suchých skořápkových plodů. Není určeno pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Není náhrada pestré stravy. Pokud trpíte alergiemi, intolerancemi nebo užíváte léky, konzultujte před použitím s vaším lékařem. Neužívejte produkt, pokud se necítíte dobře! Nepřekračujte doporučenou dávku! Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí, pevně uzavírejte.

 

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
AV Avatar autora | 3.9.2019
Funguje výborně, jestli je lepší než klasický monohydrát se strašně těžko posuzuje, ale každopádně funkční suplement.
5
JH Avatar autora | 21.9.2018
Maximální spokojenost, s kreatinem jsem měl vždy dobré zkušenosti, ale poté co jsem ho přerušovaně užíval několik let, tak mi přišlo, že už nejsou účinky tak viditelné. Hledal jsem proto jinou formu kreatinu než monohydrát a zkusil tento Createc. Musím uznat, že výsledky hlavně co se týče výkonu při tréninku mne velmi mile překvapily.
Nevyplňujte toto pole:
VB Avatar autora 11.3.2019 21:00
Dobrý den, je tento kreatin v porovnání s monohydrátem účinnější, co se týče nárůstu síly?
Odpovědět
F Avatar autora 11.3.2019 21:01
Dobrý den, účinek bude plus mínus stejný při nižších dávkách Createcu jako při běžných dávkách monohydrátu.
TS Avatar autora 21.2.2019 21:04
Dobrý den, je možné tento kreatin užívat i během dietního období?
Odpovědět
F Avatar autora 21.2.2019 21:07
Dobrý den, ano, určitě můžete. Jedinou výjimkou je finální část soutěžní přípravy závodních kulturistů apod. kdy se odvodňuje a kreatin by mohl teoreticky negativně ovlivnit finální formu a zároveň není vhodné užívat kreatin při nízkém příjmu tekutin.

Adapt-Nutrition_logo

Profesionální sportovní výživa Adapt Nutrition, jejíž zakladatelem je britský specialista s dlouholetými zkušenostmi Adam Dickinson, nabízí seriózní koncept sportovní výživy zaměřený výhradně na funkčnost svých produktů.  Centrální sídlo společnosti je ve Velké Británii, produkty jsou vyráběny na renomovaných výrobních linkách v Kanadě. Adapt Nutrition je společnost typická nejvyšší možnou kvalitou vzhledem k nejvyššímu ratingu surovin i k nejnovějším vědeckým poznatkům a vývoji. Výrobce: Adapt Nutrition, Unit 2B Bury South Business Park 2AD, Dumers Ln, Radcliffe, Manchester, Velká Británie. Exkluzivní distributor pro ČR a SR: ForActiv.cz.