Kreatine (Kre-Alkalyn) 120 kapslí

449 Kč
skladem

Velmi dobře vstřebatelný kreatin se stabilním ph pro co nejlepší využitelnost tělem. Rychle se vstřebává, je stabilní během zažívání a přináší hmatatelné výsledky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Warrior KREATINE = speciální Kre-Alkalyn s vyváženým ph v kapslích a průzkumy podloženými vlastnostmi = rychle se vstřebává, je stabilní během zažívání a přináší hmatatelné výsledky.
 
 
Jaký je rozdíl mezi klasickým kreatinem a Kre-Alkalynem?
 
Kre-Alkalyn obsahuje 100% kreatin monohydrát v zásaditém prostředí. Kreatin se tak v těle chová stabilněji a je lépe vstřebatelný.
 
Kreatin se přirozeně vyskytuje v lidském těle – cca 95 % se ho nachází v kosterním svalstvu. Konkrétně jeho aktivní forma kreatinfosfát. Při intenzivní fyzické aktivitě však hladina kreatinfosfátu ve svalové hmotě klesá, účastní se totiž procesu vzniku energie v buňkách při rozkladu ATP neboli adenosintrifosfátu. Aby byl trénink skutečně účinný, vyplatí se kreatin přijímat v suplementaci.
 
 
 
 
Zaměření produktu:
 • Cross-funkční trénink
 • Kulturistika + fitness
 • Body-weight trénink
 • Funkční trénink
 • Dynamický silový trénink
 
Hlavní benefity
 • Patentovaný Kre-Alkalyn s výbornou vstřebatelností
 • Maximální posílení výsledků silového tréninku
 • Dostupný bez příchutě, v příchuti lesní plody nebo malina
 
Garance společnosti KFB Enterprises Inc.
 • Přímý výrobce a garant značky Warrior (Velká Británie)
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 22000, ISO 900
 • Vyrobeno v souladu se standardy IFS a GMP
 
 
 
DÁVKOVÁNÍ:
 
1 denní dávka odpovídá 2 kapslím v netréninkové dny. V tréninkové dny užívejte 2 kapsle před a 2 kapsle po cvičení, pijte dostatek tekutin. Balení obsahuje 60 dávek.
 
 

Počet dávek v balení:

60 x 2 kapsle

 

Optimální doba užívání:

během dne (netréninkový den)

- před tréninkem (tréninkový den)

- po tréninku (tréninkový den)

 
 
 
SLOŽENÍ:
 
V 1 kapsli: Kre-Alkalyn® pH Correct® Creatine (Creatine Monohydrate US Patent 6,399,611) 750 mg, vegetariánský obal kapsle hydroxypropylmethylcelulóza.
 
 
 
UPOZORNĚNÍ:
 
Doplněk stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah přímého slunce a dětí. Může obsahovat stopy mléka, vajec, sóji, pšenice, arašídů a suchých skořápkových plodů. Konzultujte s lékařem v případě, že užíváte léky nebo máte zdravotní problémy, například: MAO inhibitory, antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo produkty obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenylethylamin nebo jiné stimulanty, například v případě onemocnění srdce, jater, ledvin, štítné žlázy, diabetu, vysokého krevního tlaku, srdeční arytmie, opakující se bolesti hlavy, zvětšené prostaty nebo zeleného zákalu. Ihned přestaňte užívat, pokud pocítíte závratě, opakovanou bolest hlavy, zrychlený tep nebo zkrácený dech.
 
 
 
 
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
EK Avatar autora 13.7.2021 18:48
Dobrý den, chci se zeptat na dávkování krealkalynu pro "ženy" :-D Dávkovat normálně podle návodu nebo by mělo být nižší?? Vážím 68 kg a tréninky mám opravdu intenzivní a dost silově založené.
Odpovědět
F Avatar autora 13.7.2021 18:49
Dobrý den, pokud máte opravdu intenzivní silové tréninky pravidelně, doporučuji dávkovat normálně, jak popisuje výrobce.
JH Avatar autora 16.6.2019 18:41
Dobrý den, chtěl bych zkusit krealkalyn a rozhoduji se mezi tímto a od Nutrendu? Je v nich nějaký zásadní rozdíl?
Odpovědět
F Avatar autora 16.6.2019 18:42
Dobrý den, rozdíl v nich žádný zásadní nebude. Osobně bych volil Warrior, ale je to spíše jen záležitost sympatií ke značce, než nějaký rozdíl ve funkčnosti.
IP Avatar autora 5.6.2019 22:21
Dobrý den, tento kre-alkalyn se má užívat každý den, nebo jen ve dny kdy cvičím?
Odpovědět
F Avatar autora 5.6.2019 22:22
Dobrý den, dávkujte dle popisu - v tréninkový den před a a po cvičení (vždy dvě kapsle). V netréninkový den jednu dávku (2 kapsle) někdy v průběhu dne. To by mělo stačit.
MV Avatar autora 19.5.2019 19:07
Dobrý den, je lepší používat tento krealkalyn nebo je klasický monohydrát creapure?
Odpovědět
F Avatar autora 19.5.2019 19:09
Dobrý den, není na to jednoznačná odpověď ...krealkalyn bude mít teoreticky stejné účinky při menších dávkách. Osobně se stále přikláním radši ke Creapuru, ale spousta lidí volí na základě osobních zkušeností raději krealkalyn.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MS Avatar autora | 27.5.2019
rychlé vyřízení objednávky, pečlivě zabalené

warrior-unleash-hell-logo1

Warrior nabízí doplňky stravy, které splňují přesně to, co sportovci usilující o lepší výkony, hledají - funkční látky v účinných dávkách. Bonusem je atraktivní chuť a skvělý poměr cena/výkon. Produkty jsou vhodné nejen pro kulturistiku, ale také pro funkční trénink, crossfit apod.