Classic Line

od 1 599 Kč

Zvolte variantu

Velmi silný a statický popruh pro každého. Dokonalý víceúčelový set vhodný jak pro rodinu, tak i pro pokročilé slacklinery.

Detailní informace

Varianta: bez ochrany stromů - 15 m
do 3 dnů
1 599 Kč
Varianta: s ochranou stromů - 15 m
do 3 dnů
1 799 Kč
Varianta: s ochranou stromů - 25 m
do 3 dnů
2 199 Kč

Detailní popis produktu

Velmi silný a statický popruh pro každého. Dokonalý víceúčelový set vhodný jak pro rodinu, tak i pro pokročilé slacklinery. Set prodáváme ve dvou variantách 15 m nebo 25 m, což je délka, která neomrzí ani nejnáročnější. Lety ověřený tradiční produkt výrobce Gibbon, který určuje směr a trendy ve slakliningu. Radost z balancování, jednoduchost celého systému, nekonečná zábava na zahradu i do parku nebo tréninkový doplněk. To vše ve dvou kusech (lajna a ráčna) vždy připravené a sbalené na cestu.

 

Set obsahuje:

  • 12,5m/22,5m dlouhý popruh s našitým okem pro snadné upevnění
  • 2,5 m dlouhý popruh s okem přidělaný k ráčně
  • Ráčnu s bezpečnostní pojistkou a pohodlným madlem
  • Ochranu ráčny RAT PAD (pouze ve variantě S OCHRANOU STROMŮ)
  • 2x1m ochranu stromů TREE PRO (pouze ve variantě S OCHRANOU STROMŮ)
  • Návod k použití

 

Celý set napnete i povolíte během 5 minut! 

Série X13 s sebou přinesla řadu vylepšení, ať už v podobě kvalitnějšího materiálu či speciální úpravy hran. Úpravy se soustředily i na napínací ráčny, které dostaly nová designová madla, díky kterým je napínání mnohem pohodlnější. Dává tak slackliningu úplně novou bezpečnější a šetrnější formu.

Všechny lajny jsou certifikovány TÜV.

Gibbon CLASSIC LINE X13 je především díky tloušťce popruhu vhodný i pro freestyle in-line a skateboard. Je možný využít jako přenosné zábradlí na nejrůznější slidy i jiné triky.

Upozornění: Šetřte naše stromy a vždy používejte ochranu kůry stromů. Uděláte radost nejen přírodě, ale i vám samotným, jelikož ochrana rovněž zvyšuje životnost popruhů. 

 

PARAMETRY:

Šířka popruhu: 5 cm

Délka setu: 15 m /25 m

Barva: žlutá

Napínání: ráčna

Váha: 2,9 kg

 

 

 

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
PN Avatar autora 23.2.2018 16:33
Dobrý, kvalitní lajna na slack.
Odpovědět
TS Avatar autora 2.11.2017 22:33
Je nutné používat i tu originální ochranu stromů nebo mohu i bez s tím, že nějakou ochranu bych si "vyrobil" vlastní?
Odpovědět
F Avatar autora 2.11.2017 22:37
Dobrý den, ochrana stromů není nutnost a slackline se dá používat i bez ní. Každopádně jak pro životnost popruhu, tak pro stromy je lepší, když ochranu používat budete. Pokud si nějakou ochranu "dokážete vyrobit" sám tak to samozřejmě problém není.
MS Avatar autora 29.9.2017 16:52
Dobrý den, jsem začátečník, lajny máme ve škole, takže vyzkoušené mám. Jen se chci zeptat, když si koupím tento slackline s ochranou stromů, je potřeba ještě něco dokupovat nebo je v balení vše potřebné a můžu rovnou začít? Děkuji
Odpovědět
F Avatar autora 29.9.2017 16:58
Dobrý den Michale, jedná se o kompletní set, tzn. nic dalšího již nepotřebujete, jen stromy :-)
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JK Avatar autora | 27.4.2020
Jsme s produktem moc spokojení. Byla to správná volba.

gibbon slacklines logo

Výrobce Gibbon s tradicí od roku 2008 je momentálně největším výrobcem slackline vybavení na světě, neustále inovuje, vylepšuje, spolupracuje s největšími slackline hvězdami na světě. Kvalita a bezpečnost jsou u Gibbon na prvním místě - všechny sety splňují kritéria certifikace TÜV. Gibbon, to není jen výrobce, Gibbon, to je slackline rodina - komunita lidí, kteří mají stejnou vášeň - hledání rovnováhy a koordinace pohybů.