Elektrický běžecký pás KENDO

15 323 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Běžecký elektrický pás s 5 palcovým displejem, počítačovými funkcemi a úhlem náklonu pro větší ztížení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KENDO Elektrický běžecký pás je všestranný společník všech sportovních nadšenců. Běžecký pás simuluje běh či obyčejnou rekreační chůzi v domácím prostředí a slouží pro zvýšení fyzické kondice. Nahrazením běhání venku jsou eliminovány nepříznivé vnější podmínky, jako déšť, smog, sníh apod. Běh je jednou z nejpřirozenějších aktivit a pohybů v našem životě. Při běhu spalujeme tuky, snižujeme tak cholesterol a díky běhu také formujeme naší postavu. Běh je blahodárný také pro srdce a cévy.


KVALITA: 

Na produkty jsou kladeny velmi vysoké nároky, z toho důvodu se dbá na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Na fitness stroje Spokey se vztahuje záruka na rám a mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení.VÝHODY: 

Vestavěná transportní kolečka pro snadnou manipulaci - díky nim můžete snadno přesunout běžecký pás na požadované místo. Když běžecký pás zrovna nepoužíváte, můžete jej jednoduše složit, čímž zabere méně místa. Opětovné rozložení je velmi jednoduché. Stačí nohou stisknout na barevný prvek hydraulického válce a opatrně zatáhnout pás dolů - běžecký pás se rozloží sám. Protiskluzová struktura běžícího pásu zvyšuje bezpečnost a pohodlí uživatele. POUŽITÉ SYSTÉMY: 
 
Funkce jednoduchého, tichého a kontrolovaného spouštění a skládání běžeckého pásu. Umožňuje rychlé a snadné skládání. 
 
Vysoká životnost a výběr použitých materiálů zaručí, že zařízení bude používáno po mnoho let TECHNOLOGIE:

Počítač 
Elektrický běžecký pás Kendo je vybaven počítačem, který umožňuje uživateli zvolit si tréninkové parametry optimálně přizpůsobené jeho potřebám. Přednastavené programy jsou určeny pro ty, kteří chtějí být fit a budovat formu, stejně tak pro ty, kteří se snaží o ty nejlepší výsledky. Velký, čitelný, modře podsvícený 5" displej vám umožňuje sledovat vaše výsledky. 

Snímač tepové frekvence 
Běžecký trenažér je v rukojetích vybavený snímačem tepové frekvence, který vám umožní sledovat puls během tréninku. 

Nastavení rychlosti a úhel náklonu  
Pro dosažení optimálních výsledků je také důležité nastavení rychlosti a úhlu náklonu. V modelu Kendo je možné nastavit různé úhly sklonu běžeckého pásu. To vám umožní přizpůsobit intenzitu vašeho tréninku pro dosažení požadovaných cílů. Rychlostní rozsah je od 0 do 14 km/h. a úhel náklonu běžícího pásu od 0 do 15%. 

Určeno pro cvičení v domácím prostředí. Běh na běžícím pásu přináší řadu výhod: zlepšuje dýchání, vytrvalost, posiluje tělo a zlepšuje jeho vzhled. ZAPOJENÉ SVALY: 

– dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní 

– lýtkový sval 

– hýždě 

ZÁRUKA:

5 let na rám a 2 roky na mechanické části, s výjimkou komponentů, které podléhají běžnému opotřebení. 

CERTIFIKÁTY: 

PN-EN 957-1, PN-EN 957-6, CE, RoHS 

 

PARAMETRY:

- výkon motoru: 1,5 HP, max  2 HP

- rychlost: 1 - 14 km/h

- úhel náklonu: 0-15% (manuální regulace)

- max. váha uživatele: 110 kg

- displej: 5" modře podsvícený

- počet programů: 12

- počítačové funkce: čas, vzdálenost, rychlost, kalorie, tepová frekvence

- bezpečnostní klíč

- rozměr běžící plochy: 40x120 cm

- rozměr složeného pásu: 156 x 69 x 124 cm

- váha netto: 38,5 kg

- váha brutto: 45 kg

- záruka: 5 let na rám i na mechanické části

 

 

 

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
D Avatar autora | 1.3.2018
Líbí se mi jeho snadné poskládání a tím ani nezabírá moc místa. Navíc běžecký pás kendo má všechny programy a funkce, které potřebuji.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

spokey_logo

Ambiciózní výrobce sportovního vybavení a fitness příslušenství se zaměřuje na kvalitu a spokojenost svých zákazníků. Výrobky Spokey jsou testovány a certifikovány, aby splňovaly veškeré požadavky bezpečnosti. Adresa výrobce: Spokey s.r.o. , Sadová 618, 738 01 Frýdek-Místek