Instant Whey Duo 2kg

ZdarmaZdarma 1 450 Kč –10 %
Instant Whey Duo 2kg
1 450 Kč –10 % 1 299 Kč

Zvolte variantu

Špičková šesti-složková, proteinová formule s převahou tzv. „rychlých bílkovin“.

Detailní informace

Příchuť: Vanilka
Momentálně nedostupné
1 450 Kč
1 299 Kč

Detailní popis produktu

Reflex Nutrition Instant Whey Duo je špičková šesti-složková proteinová formule s převahou tzv. rychlých bílkovin, kterou tvoří:

 • Nedenaturovaný syrovátkový koncentrát
 • Nativní syrovátkový izolát
 • Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy 30%)
 • Glutaminové peptidy Muscle Drive®
 • Micelární kasein
 • Nutralys® proteinový izolát z evropského hrachu (jedinečný zdroj argininu, glutaminu a všech esenciálních aminokyselin)


Instant Whey Duo je jako vždy doplněn o aditivum trávících enzymů Digezyme® a probiotické kultury Lactospore®.

 

Instant Whey Duo tedy obsahuje bílkoviny ze dvou hlavních, plnohodnotných zdrojů (živočišný/rostlinný), které jsou optimalizovány v tzv. „zlatém poměru“, kdy převažující část tvoří bílkoviny rychlé (syrovátkový koncentrát, izolát, hydrolyzát + glutaminové peptidy) a menší podíl bílkoviny pomalé (micelární kasein a Nutralys®). V rozmezí tohoto poměru obsahuje rychlé a pomalé bílkoviny lidské mateřské mléko (cca 3:1), které patří do tzv. albuminózní skupiny mléčných bílkovin. Důvodem je jednoduchý žaludek člověka, pro který je tento poměr optimální.Nedenaturovaný syrovátkový koncentrát

Vysoce vyspělá forma koncentrátů s minimalizovaným obsahem laktózy, speciálně navržená pro dodání vysokého množství biologicky aktivních peptidů a aminokyselin. Vysoké biologické hodnoty je dosaženo šetrnou ultrafiltrací.


Nativní syrovátkový izolát

Super kvalitní nativní syrovátkový izolát, který je vyráběn přímou cestou z čerstvého kravského mléka, a to za teplot, které nepřekročí deset stupňů Celsia. Jednoduše by se dalo tedy říci, že Native Whey je vlastně čerstvá, nenarušená mléčná bílkovina „v prášku“. 

 


Hydrolyzát syrovátkové bílkoviny (stupeň hydrolýzy 30%)


Tzv. HIGH DH hydrolyzát syrovátkové bílkoviny, tedy bílkovina naštepená pod nejvyšším stupněm hydrolýzy. HIGH DH obsahuje vysoký poměr volných aminokyselin, di a tri peptidů ( řetězce dvou až tří aminokyselin ). HIGH DH frakci vstřebává naše tělo nejrychleji, doslova ve vteřinách.


Glutaminové peptidy Muscle Drive®

Glutaminové peptidy představují účinnou formu glutaminu. Glutaminové peptidy vstřebává tělo mnohem snadněji než samotný L-Glutamin, což má svůj význam zejména u produktů typu Instant Whey Duo, kde absorpci ovlivňují další bílkoviny a aminokyseliny.


Micelární kasein

Micelární kasein nabízí kvalitní systém s postupným uvolňováním aminokyselin a to díky formě micel ve které je zpracován. Reflex Micellar Kasein je vyroben ultrafiltrací mléčné bílkoviny – tento proces odstraňuje mléčný cukr laktózu a tuk. Výsledná surovina obsahuje okolo 85% bílkovin!


Nutralys® proteinový izolát z evropského hrachu

Proteinový izolát z evropského hrachu lze bez nadsázky nazvat jako plnohodnotného „naturála" s obsahem všech esenciálních aminokyselin. Proteinový izolát z evropského hrachu nabízí zcela kompletní spektrum aminokyselin stejně jako syrovátková, nebo vaječná bílkovina. Důležité větvené aminokyseliny BCAA: L-Leucin, L-Isoleucin a L-Valin jsou v bílkovině hrachu hojně zastoupeny. VE SKUTEČNOSTI bílkovina hrachu obsahuje více BCAA než bílkovina toho nejkvalitnějšího vaječného proteinu! NAVÍC tato bílkovina obsahuje oproti syrovátkové a vaječné bílkovině DVOJITÉ MNOŽSTVÍ Argininu. To stejné platí pro Glutamin, kterého obsahuje bílkovina hrachu opět více než zmíněné dva zdroje. Díky skvělému profilu aminokyselin, představuje bílkovina evropského hrachu jeden z nejšpičkovějších přírodních zdrojů!

 dávkování

2 odměrky (cca 25 g) rozmíchejte s 300 ml vody nebo mléka pomocí shakeru.

 

nutniční hodnoty 

Počet dávek v balení: 80x25g 100g 25g
Energetické hodnoty 1617kJ / 382kcal 404kJ / 96kcal
Tuky 5 g 1,25 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny 2,5 g 0,63 g
  Z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,4 g 0,35 g
  Z toho polynenasycené mastné kyseliny 1,1 g 0,28 g
Sacharidy 8,1 g 2,03 g
  Z toho cukry 3 g 0,75 g
Vláknina 2,45 g 0,61 g
Bílkoviny 75 g 18,75 g
     
Sůl 1,84 g 0,46 g
Enzymy 160 mg 40 mg
Bacillus coagulans 2 x 108 spór 5 x 107 spór

*1 dávka odpovídá 25 g. Balení obsahuje 80 dávek.

 

 

složení

Instant Whey™ Premium Protein Blend [nedenaturovaná směs bílkovin (ultra-filtrovaný syrovátkový koncentrát, nativní syrovátkový izolát) Muscle Drive™ (peptidicky vázaný glutamin izolovaný z pšeničné bílkoviny), enzymaticky hydrolyzovaný syrovátkový koncentrát (stupeň hydrolýzy 30%)), koncentrát mléčné bílkoviny (80% micelární kasein, 20% syrovátková bílkovina)], Nutralys® (proteinový izolát z evropského hrachu), aroma, betanin, zahušťovadlo karboxymethyl celulóza, sladidlo acesulfam – K, sladidlo sukralóza, Dygezyme® (komplex enzymů: amyláza, proteáza, celuláza, laktáza, lipáza), emulgátor sojový lecitin, LactoSpore® (Bacillus coagulans).

 

 

upozornění

Doplněk stravy.Garance společnosti Reflex Nutrition 

 • Inovační technologie
 • Vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci
 • Vyrobeno ze 100% zelené energie
 • Vyrobeno ze 100% obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech
 • Vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025
 • Absolutní čistota produktu a zdravotní nezávadnost 

 


HODNOCENÍ FITNESSPROTEBE.CZ:   

Reflex Instant Whey Duo je vícesložkový protein vysokých kvalit (určitě jeden z nejlepších na trhu). Použití je možné prakticky kdykoliv během dne - ráno, po tréninku, přes den jako svačina i jako poslední jídlo před spaním. Složení a kvalita použitých surovin jsou na špičkové úrovni, což je u produktů Reflex Nutrition zvykem. Plusem je určitě obsah trávících enzymů a probiotických kultur, což napomáhá bezproblémovému trávení. Testovali jsme příchuť čokoláda-oříšek, která byla po chuťové stánce povedená. U příchutí jahoda, vanilka asi bude trošku více cítit hrachová bílkovina - to nemusí někomu chuťově vyhovovat. Instant Whey Duo je u zákazníků velmi oblíbený - pravděpodobně i díky tomu, že se jedná o cenově nejdostupnější protein od výrobce Reflex Nutrition. 

 

KLADY 

 • složení
 • obsah trávicích enzymů a probiotických kultur
 • cenově nejdostupnější protein od Reflex Nutrition 

 

ZÁPORY

 • u některých příchutí je cítit hrachová bílkovina - nemusí každému chuťově vyhovovat

  


 

 

 

VIDEORECENZE

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
P Avatar autora 23.5.2015 15:53
Dobrý deň.Už dlhšiu dobu mi vrtá hlavou prečo reflex na žiadnom z proteinov a mnohých iných výrobkov neudáva napríklad aminokyselinové spektrum?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 23.5.2015 17:39
Dobrý den, níže zasílám odpoveď přímého distributora Reflex Nutrition do ČR přesně na tuto otázku: Rád bych Vás nejdříve ujistil, že Reflex Nutrition určitě "nic neskrývá", dokonce cca do roku 2010 spektrum aminokyselin na svých produktech značka uváděla.. Nicméně právě z důvodu seriózního přístupu k zákazníkovi, tento údaj již nepoužívá, protože se jedná pouze o údaj orientační, tedy o tzv. "typické spektrum aminokyselin", který nelze garantovat. Pokud chci vše vysvětlit, musím začít obšírněji: každá bílkovina má své typické spektrum aminokyselin v % zastoupeních, které je dané "matkou přírodou", to stejné platí i pro syrovátkovou bílkovinu. Takže aminokyseliny jsou základním stavebním kamenem bílkoviny. Jednoduše řečeno, syrovátková bílkovina, tedy "Whey Protein" má své typické spektrum peptidicky vázaných aminokyselin v určitém poměru, které je pro ni typické v nativním/původním stavu. Takže na čem záleží nejvíce je to, jak tyto bílkoviny co nejšetrněji izolovat, na což Vám odpoví metoda zpracování a zdroj.. To je z odborného pohledu nejdůležitější.. Samozřejmě je nejšetrnější metodou izolace syrovátkové bílkoviny přímo z mléka pomocí CFM, nebo ultrafiltrace, kdy vzniká tzv. panenská syrovátková bílkovina, anglicky Virgin Whey, nebo Native Whey.. Následuje syrovátková bílkovina získaná CFM/nebo ultrafiltrací z tekuté syrovátky, zde je již vyšší stupeň denaturace, to jsou tzv. Cheese Whey Proteiny, které tvoří 80% současného trhu "whey proteinů".. následně největší ztráty aminokyselin, proteinových frakcí a denaturace bílkoviny je dosaženo tzv. iontovou výměnou. Takže pokud "to zhrneme", syrovátková bílkovina, má své typické spektrum, které je DANÉ, nicméně se může u jednotlivých šarží suroviny (v tomto případě WPC, nebo WPI) měnit, a to v rámci určitého rozmezí, takže nelze garantovat přesné spektrum pro všechny šarže z jednoho měření. Daný výrobce by tak musel testovat obsah aminokyselin u svého produktu v každé šarži, tak aby tento údaj mohl být přesný a ne pouze orientační, musela by se tedy s každou šarží měnit i etiketa. Proto Reflex Nutrition tento orientační údaj na svých etiketách již neuvádí.
KV Avatar autora instant whey duo 29.3.2015 13:50
Dobrý den, nedělá se protein instant whey duo i v menším balení? Produkt se mi velmi líbí, ale nemám moc velkou spotřebu, tak by mi stačilo třeba kilové balení.
Odpovědět
F Avatar autora Re: instant whey duo 29.3.2015 14:35
Dobrý den, Instant Whey Duo se vyrábí bohužel pouze v tomto 2 kg balení.
LL Avatar autora 11.3.2015 22:11
Dobrý večer, zaslechla jsem, že instant whey duo má končit :-( Je to pravda? Beru ho delší dobu a jsem s ním moc spokojená. Mohli by jste mi prosím navrhnout nějakou náhradu za něj? Děkuji.
Odpovědět
F Avatar autora Re: 12.3.2015 15:28
Dobrý den, Duo opravdu bude končit. Zatím je ale normálně dostupné, tak musíte udělat zásoby:-) Měl by být nahrazen ,,něčím" novým, ale bohužel zatím vůbec nevíme, co to bude. Jinak momentálně v této cenové relaci bohužel Reflex žádný protein nemá. Nejblíž je mu Vegan protein (cca o 100 Kč dražší), ale to je vyloženě hrachový protein. Pak už jsou všechny trošku dražší a všechny jsou špičkové - Instant Whey Pro, Natural Whey, Peptide Fusion, Diet Protein...). Tak můžete volit cokoliv z toho, každý je trošku jiný a má jiné výhody. Nebo počkat co za překvapení ten nový protein bude.
A Avatar autora 2.2.2015 11:24
Dobrý den, můžu dávat protein i 3 x denně? Nemyslím každý den, ale když jsem v práci nemám moc čas na jídlo, tak by se mi to hodilo zařadit prostě víckrát. děkuji, Adam
Odpovědět
F Avatar autora Re: 2.2.2015 11:36
Dobrý den, můžete. Důležité je, aby Vám to zapadlo do jídelníčku.
V Avatar autora 7.11.2014 18:27
Zdarec, můžete mi říct jaký má smysl užívat protein z hrachu? Přece nejlepší proteiny jsou z živočišných bílkovin. Nebo instant whey duo je nějaký výjmečný?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 7.11.2014 21:25
Dobrý den, co se týče hrachové bílkoviny, tak ona není vůbec špatná a jsou lidé, kteří prostě živočišné bílkoviny nechtějí nebo v případě syrovátkových proteinů třeba nemohou užívat. Instant Whey Duo, ale rozhodně není vyloženě "hrachový protein" - je to jen jedna ze šesti složek tohoto proteinu.
MN Avatar autora 30.10.2014 09:22
Dobrý den, můžete mi prosím poradit? Předem děkuji:-) Je lepší ten Vegan protein od Reflex nebo tady ten?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 30.10.2014 12:05
Dobrý den, Vegan protein je vyloženě veganský, obsahuje pouze bílkoviny z hrášku. Tady to Duo je taková směska. Pokud nejste vegan, volil bych Duo. Pokud jste, nemůžete si vybírat a musíte volit Vegan protein.
LS Avatar autora 24.9.2014 08:52
Dobrý den, jak je to se stravitelností tohoto proteinu? Měla jsem teď od Aminostaru a to bylo peklo. Děkuji, Lenka
Odpovědět
F Avatar autora Re: 24.9.2014 09:06
Dobrý den, tento protein obsahuje i trávící enzymy, což není úplně běžné, takže věřím, že s tím nebudete problém.
K Avatar autora 13.9.2014 16:40
Dobrý den, je tento protejn vhodný do objemu?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 13.9.2014 16:51
Dobrý den, ano tento protein do objemu určitě zařadit můžete.
PM Avatar autora chuť 8.7.2014 12:11
Nerozumím komentářům o chuti, zkusil jsem ho po Instant Whey Pro pro změnu(ten byl teda absolutní choťová bomba) a nemůžu říct na chuť Dua půl špatnýho slova (mám čokoláda-oříšek). Naprosto perfektní protein po všech stránkách.
Odpovědět
Z Avatar autora 6.5.2014 20:40
Je lepší mléko nebo voda?
Odpovědět
F Avatar autora Re: 6.5.2014 21:42
Jednoznačně voda.
R Avatar autora chuť 28.4.2014 21:35
Jak je to s tou chutí? Dá se to pít?:-)
Odpovědět
F Avatar autora Re: chuť 29.4.2014 09:59
Dobrý den, ano, pít se to dá úplně bez problémů, ale přítomnost hrachového proteinu tam lehce cítit je.
M Avatar autora 15.4.2014 11:22
někdo si u tohoto proteinu stěžuje na chuť, ale je to o zvyku. mně to chutná
Odpovědět
S Avatar autora 1.3.2014 14:24
na tu chuť jsem si taky chvilku zvykal. trochu rozdíl než klasickej syrovátkovej, ale není to špatný.
Odpovědět
K Avatar autora duo 28.1.2014 17:53
určitě kvalitní, co od Reflexu taky není? jen na chuť jsem si musel chvilku zvykat
Odpovědět

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
2x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole: